PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809074}
8,4 1 946
ocen
8,4 10 1 1946
Forza Horizon 4
powrót do forum gry Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 to sprawdzony schemat w rozwiniętej formie, tak można było by w skrócie opisać tą odsłonę. Nie jest to wielki krok milowy w tym gatunku, wyścigi nie mają żadnej konkurencji więc developer ze spokojem rozwija swoją markę, wprowadzając zmiany adekwatne do czasu w jakim gra wychodzi (co dwa lata).
Na szczęście zmiany są zauważalne, fani serii mogą mieć obawy ale nie do tej odsłony, a co do przyszłości serii, bo co można jeszcze wpakować do świata Horizon ??, chyba na kolejną generację konsol, jeszcze lepsze warunki pogodowe. A pory roku ale które przechodzą w czasie rzeczywistym. Oczywiście to moje marzenia, ale samo UK daję radę w najnowszej odsłonie.
Aby nie było żadnych wątpliwości gra na zwykłych Xboxach wygląda równie dobrze co Forza Horizon 3 a nawet ciut lepiej, pewne dolegliwości zminimalizowano np: cienie które w trójce się dogrywały przy dużej roślinności, tak tutaj jest to o wiele mniej zauważalne.
Sam Horizon 4 wprowadza kilka istotnych udogodnień, których trójka nie posiada, to czyni z niej lepszą odsłonę od poprzedniej. A jednocześnie sprawiając że trzyma dalej fason i nie odczuwamy tendencji spadkowej, nie ma tutaj też super dużych zmian, aczkolwiek są one satysfakcjonujące nawet dla fanów serii, już nie wspominam o graczach dla których Forza Horizon 4, będzie pierwszą odsłoną jaką odpalą, na pewno się nie zawiodą.

Poniżej moja skromna recenzja gry Forza Horizon 4 :).

https://www.youtube.com/watch?v=MI6SxtO5saU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones