PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612889}
8,3 1 159
ocen
8,3 10 1 1159
Forza Motorsport 4
powrót do forum gry Forza Motorsport 4

Forza 4 vs Forza Horizon. Mam zamiar kupić jedną z tych gier w najbliższym czasie czyli jak dla
mnie w ciągu pół roku. Głównie chodzi mi o grę na multi. aaa i która ma mniej lub więcej
udziwnień od 3 czy się nic prócz grafiki i wózków nie zmieniło?

MoonStoryLine

Zdecydowanie Forza 4. Polecam zajrzeć na ebay bądź cex dobre ceny bez zdzierstwa. Polecam zdecydowanie wersję rozszerzoną ponieważ wersja bundle posiada sporą liczbę samochodów płatnych natomiast ta druga ma everything for free. Poza tym gra genialna i zdecydowanie najlepsza w tej chwili jeżeli chodzi o torowe szaleństwo.

ocenił(a) grę na 9
MoonStoryLine

Zdecydowanie jesli z w miare realnych gierek to 4. Symulator to to nie jest ale jest bardzo ok

ocenił(a) grę na 7
MoonStoryLine

własnie też mam taki zamiar ściągnełem dema forze 4 i forze horizon i jak dla mnie ta druga lepsza

ocenił(a) grę na 10
EasterN

Zależy co kto lubi. Ja grałem w obie części (nadal grywam) i obie są różne, jeżeli zależy komuś na torach to 4, jeżeli na swobodzie to Horizon ;) W Horizon brakuje możliwości tuningu aut, chociaż kąta pochylenia przednich kół :/

@damian448
Forza ma tę charakterystykę, że jest grywalna na wszystkich kontrolerach. Ja mam kierownicę od MS i muszę przyznać, że w nawet nieźle oddaje realizm ;) Ale jest bez porównania, jeżeli zagrasz na sprzęcie Fanatec. Miałem przyjemność zagrać na kierze CSR FM4, dedykowanej dla Forzy 4. Jeździ się niesamowicie, zwłaszcza z shifterem w układzie H ;) Wadą (ogromną) Fanateca jest jego cena, zestaw Kierownica, pedały CSR (gaz, hamulec, sprzęgło) oraz shifter to wydatek rzędu 360 euro :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones