PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612889}
8,3 1 159
ocen
8,3 10 1 1159
Forza Motorsport 4
powrót do forum gry Forza Motorsport 4

gra dobra ale...

ocenił(a) grę na 6

poziom trudnosci dla mnie strasznie niski. Mimo ze powyłaczam sobie ulatwienia to przeciwnicy nie wykazuja sie zadnymi umiejetnosciami. Na prostej cisną ile sie da a na zakrętach jada jak baby ;) do tego z kazdym levelem dostajesz samochod, bez sensu, przez cala kariere praktycznie nie wydawalem kasy. Jak dla mnie xbox jesli chodzi o gry wyscigowe to leży. takie moje zdanie :)

ocenił(a) grę na 9
oddball1988

podpisuje się w 100% pod kolegą ;) żeby nie było to nadal mega rajcowna gra a JEDYNE bąlączki to te, które są wymienione wyżej. Ogrywając wcześniej trójkę, można powiedzieć , że Forza 4 jest ciut gorsza, ale oby dwie wersje są na bardzo wysokim, wręcz rewelacyjnym poziomie wykonania. Forza 4 jednak wyciska wszystkie soki z konsoli i graficznie prezentuje się obłędnie

ocenił(a) grę na 8
oddball1988

wylacz kontrole trakcji, abs, tor jazdy, wlacz manualna skrzynie i powiedz mi jeszcze raz ze gra jest prosta

ocenił(a) grę na 6
mateusz_witek

w 2 zdaniu napisałem, że wyłączałem ułatwienia (poza autoamtyczną skrzynią). Czytaj uważnie. Poza tym poziom trudności powinien zależeć od umiejętności przeciwników a nie od tego, że będą mi się palce plątały na padzie podczas zmiany biegów.

ocenił(a) grę na 7
oddball1988

tak jak mówisz kariera jest słaba w porównaniu z gran turismo .. w gt jest wiecej kombinowania

ocenił(a) grę na 9
oddball1988

Minęło 4 lata, ale odpowiedź pozostaje aktualna:
-lista zawodów <--- tam jest wyzwanie, w karierze rzeczywiście poziom botów jest dość prymitywny.
Ale ze skrzynią biegów i sprzęgłem + TYLKO z widokiem z kokpitu i bez cofania wyścigu, da się jeździć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones