PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809087}
7,5 860
ocen
7,5 10 1 860
Gears 5
powrót do forum gry Gears 5

Fabuła oklepana - uczucie trochę jakbym oglądał Star Warsy, w których znowu ubijają Gwiazdę Śmierci. A do tego dość krótka. Brakuje też zdecydowanie przerywników filmowych. Akcja jest super - walka jest wartka i przyjemna, ale czasami panuje przesadny chaos, a SI kuleje. Na ocenę wpływają też błędy krytyczne, zmuszające niejednokrotnie do przeładowania poziomu. Audiowizualny majstersztyk, ale nie robi takiego wrażenia, jak swego czasu robiły Gearsy 4.

Aktualnie klasyfikuję części następująco:

1. GoW4 9/10
2. GoW3 9/10
3. G5 8/10
3. GoW2 i GoW:Judgement 8/10
4. GoW1 8/10

ocenił(a) grę na 8
SDRaid

Dwójka była najlepsza, miala calkiem ciekawy wątek jak na tą serie, swietne projekty lokacji, dosc oryginalne pomysly i super mroczny klimat, niestety od 3 robiło się coraz bardziej kolorowo i nijako
4 to dla mnie (przynajmniej w singlu) najwyzej calkiem niezla gra na max 7/10, fabula i nowe postacie wypadly bardzo, bardzo slabo i od 10 lat niezmieniony gameplay. Zdecydowanie najgorsza czesc tej serii, czesto się spotyka opinie ze 4 to w singlu raczej niewypał
W 5 nie gralem, ale z tego co wiem wprowadzono jako nowosc troche bardziej otwartych lokacji.. Ktore sa troche niepotrzebne i wygladaja gorzej od strony graficznej, ale ogolnie kampania ponoc daje rade i jest ciekawiej niz 5

Gearsy to blockbuster, który zjada swój własny ogon, ale rozgrywka jest tam na tyle przyjemna ze wciaz gra się w to fajnie, trochę syndrom Assassin's Creed chociaz tam akurat ostatnio wprowadzono bardzo duze zmiany no i Gears wychodzi jednak duzo rzadziej

Dla mnie
Gow 2 - 9 (z minusem) na 10
Gow - 8.5/10
Gow 3 - 8.5/10
Gow 4 - 7/10

W Judgement nie gralem, ale ponoc slabe

ocenił(a) grę na 4
SDRaid

Za dużo fantastyki.Gra byłaby dobra gdyby się walczyło normalnie przeciwko ludziom, żołnierzami.A nie non stop jakieś piszczące,wnerwiające uszy stworki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones