PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652569}

God of War: Wstąpienie

God of War: Ascension
7,8 1 984
oceny
7,8 10 1 1984
God of War: Wstąpienie
powrót do forum gry God of War: Wstąpienie

zakończenie 3 części i początek God of War: Wstąpienie i trochę z encyklopedii dało mi pomysł na
4 część

wort801

ale się nie wypowiadam nie jestem pewny mojego pomysłu

ocenił(a) grę na 6
wort801

Może się nim podziel? Bo szczerze po zakończeniu GoW 3 nie wyobrażam sobie cz.4 ;) Z resztą, w takiej sytuacji Kratos musiałby się zabrać za bogów egipskich albo rzymskich, bo greccy już mu się skończyli :D

pawelecki96

ok podzielę się jakieś miasto płonie a kratos z ciekawości idzię tam i widzi jak potwory niszczą miasto ktorzy mają znaki pokonanych bogów w wkrótce kratos odkrywa że za tym wszystkim stoją Atena i artemis a gdy kratos prawie je pokonał atena wysyła go w przeszłość do czasów pierwszych bogów ( w God of War: Wstąpienie o tym było) z tajemniczym medalionem kratos zeby wrócić do swoich czasów musi pokonać pierwszych bogów a gdy je pokonuje za zawsze ten medalion święci jak kogoś zabiję a gdy wróci
atena zyskuje moce wszystkich pierwszych bogów i za drugim razem pokonuje kratosa . ale jakimś cudem kratos jednak zyje i postanawia zebrać armie z całej Grecji i ta armia atakuje jakaś świątynie Ateny czy coś takiego a kratos ostatecznie pokonuje atene a w samej świątyni znajduję artefakt który mu zwraca jego rodzinę i jest to pokazane a i ostatni filmik jest pokazany jak wszytskie świątynie bogów są zniszczone na całej Grecji przez ludzi a kratos jest pokazany z rodzina i sorry wiem trochę bez sensu ale ja tak to widzę

wort801

Ciekawe, gdyby ten pomysł dopracować, mógłby wyjść hit, podziel się tym pomysłem w producentami :)

Gotrek09

bez żartów :)

ocenił(a) grę na 9
wort801

Bez kitu się tym pomysłem podziel gdzieś, dobre!

andorek

dzięki ;)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Dobre! Naprawdę dobre! Ogólnie twoją fabułę oceniam na 9,5/10 :)

ocenił(a) grę na 10
wort801

Jak dla mnie super gra. Jedyna seria, którą skończyłam.

El3ktra

dla mnie też super gra

El3ktra

może kolejne części będą :)

ocenił(a) grę na 10
wort801

No ja mam taką nadzieję, tylko z kim by miał walczyć ;p

El3ktra

kilku bogów jest np atena jako duch i parę potworów by się znalazło

użytkownik usunięty
wort801

jak może by7c bezpośrednia kontynuacja trójki skoro Kratos na końcu umiera? przecież to bez sensu. jedyne co mogli zrobić to prequel i dlatego powstało Ascension. poza tym nikt by już chyba więcej nie miał siły ubijać wszelkiej maści bogów, myślę, że ten pomysł się wyczerpał i rynek jest nascycony. pewnie dlatego Santa Monica na PS4 robi The Order 1886, coś w zupelnie innym uniwersum, a nie kolejną grę z serii o Kratosie. zresztą Ascencuon sprzedalo się najslabiej z wszystkich części, co tylko utwierdzilo studio w tym, że ten etap już się zakończył

kratos zyję nie oglądało się do końca filmiku :)

użytkownik usunięty
wort801

Stig Asmussen powiedział "- Pod koniec gry, kiedy wytężymy słuch, usłyszymy, że oddech Kratosa w końcu ustaje. W międzyczasie słyszymy także śmiech, śmiech z bycia uwolnionym. Szczerze, nie wiem. To zakończenie będące jednocześnie otwarciem - nie wiem, czy Atena go zabierze, czy zrobi to ktoś inny, bez względu na to, czy jest żywy, czy nie." co znaczy tylko i wyłącznie to, że każdy interpretuje sobie zakończenie po swojemu. według mnie umarł, bo śmierć była jedyną drogą uwolnienia się z szaleństwa. osobiście takie zakonczenie podobało mi się najbardziej, a to że twórcy zostawili sobie furtkę? to było do przewidzenia, prawie zawsze się tak robi

potem było pokazane jak lata

użytkownik usunięty
wort801

?? pokazane było tylko i wylącznie że ciało znikło

było widać jak leci teraz jeszcze raz na youtubie widziałem tylko dzieba się dobrze zobaczyć :)

El3ktra

z Priapem xd a tak serio to rzeczywiście już tych wszystkich "znanych" wykończył, więc nie mam pojęcia. Może z samym sobą, to byłoby ciekawe :)

wort801

Powiem tak: oby nie. Już 4 część była bezsensowna. Nie było tego pomysłu co w poprzednich częściach, fabuły prawie nie było. A po za tym furie pochodzą z mitologii rzymskiej, w greckiej są chyba Erynie. To tak jakby obok Zeusa postawić Marsa bo ''lepiej brzmi''. Skończyły im się sequele. to teraz będą Prequelować aż do jego narodzin? A tak, bo trzepią kase. Ten twój pomysł jest, bez obrazy żałosny. Teraz ma zniszczyć pierwszych bogów. To co potem? Egipskich, Rzymskich, a potem Jezusa? Mogliby dalej prequelować i np. pokazać wojne z barbarzyńcami i losy Kratosa jako wodza ale to by też był tylko lot na kase. Jedyny w 4 dobry był multi, ale co z tego jak 95% osób, które mają GoW:W po przejściu singla do multi wogle nie patrzą, albo zagrają tylko raz. Dlatego sobie odpuściłem, bo bezsensownie jest czekać 10 min. przed rozegraniem 5-minutowego meczyku. A i wytłumacz mi jeszcze jedno. Kratos tyle razy ginął i wychodził z Hadesu to czego Bogowie i Herosi których pokonał nie mogli? Później może z niszczył Hadesa i Hades to już nie, ale czego Ares np. nie wyszedł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones