PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606780}

Gothic 3: Zmierzch bogów

Gothic 3: Forsaken Gods
4,7 3 635
ocen
4,7 10 1 3635
Gothic 3: Zmierzch bogów
powrót do forum gry Gothic 3: Zmierzch bogów

Kto nie grał niech zagra!!!
Ja gram i muszę przyznać że chodzi mi lepiej niż Gothic 3.
http://www.gothic.phx.pl/gothic3/download.php?cmd=details&id=79
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
cyborg.vandamme

Gram teraz z tym patchem i teraz to zupełnie inna gra: szybko się ładuje, animacja zwalnia tylko przy konkretnych zadymach, usunięto błędy logiczne, gdy np. NPC mówiły kwestie Bezimiennego, albo dało się rozmawiać o quescie, którego się jeszcze nie dostało. Poprawiono też inteligencję postaci, przez co teraz gdy kogoś prowadzimy nie zacina się on na każdej możliwej przeszkodzie. Teraz najpoważniejsza wada tej to fakt, że w tej części Bezi stał się... lekkim sukinkotem. A tego żaden patch niestety nie poprawi.

Pechowiec

to że stał sie taki a nie inny, to dla Mnie dobrze, bo wreszcie dano troche świerzości do jego postaci, a nie ciągnięcie wizerunku szlachetnego Beziego, który zawsze nie dabając osiebie pomoże wszytkim w problemie.

Pechowiec

Ja też grałem z tym patchem, trzeba było potem nordmarska starke przynieść komuś ( już nie pamietam komu) i zamiast nordmarskiej starki byla tylko nordmarska starka extra czy cos takiego i nieszlo dalej z tym nic zrobic koles wogole nie chcial gadać potem, także tej części Gothica jeszcze nie skonczylem.

ocenił(a) grę na 3
AceQuorthonSeth

Bezio szlachetny ? Chyba tu kogoś pogięło. W 1,2 i noc kruka był cynicznym dupkiem, który rzucał ironiami jak z kapelusza.
W trzeciej części najbardziej mi właśnie brakowało prócz lepszej fabuły, mroczniejszego klimatu, wyższego poziomu trudności
własnie tego ciętego humoru pierwszy części.

AceQuorthonSeth

Czyli gdybym chciał kupic kolekcje klasyki Gothic plus dodatki to tego patcha nie ma od razu z grą - Zmierzch Bogów? Po kupnie gry musiałbym go pobrac osobiście z neta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones