PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615582}
8,0 1 302
oceny
8,0 10 1 1302
Half Life: Opposing Force
powrót do forum gry Half-Life: Opposing Force

9/10

ocenił(a) grę na 9

Nie no, dla mnie kapitalny dodatek. Podstawka jest chyba zbyt kultowa żeby ją dosięgnąć i darzę ją ogromnym sentymentem, ale nie zmienia to faktu, że Opposing Force jest doskonałym uzupełnieniem. Bo tak tę grę należy traktować - jako uzupełnienie fabuły Half-Life. Tym razem historię oglądamy z oczu innego bohatera, z innego punktu widzenia. Bardzo fajny pomysł, ciekawie się te historie przeplatają, a samo zakończenie mnie przynajmniej usatysfakcjonowało. Myślę, że G-Man wyrósł na kogoś jeszcze bardziej kultowego dzięki "Opposing Force".

A co do samej rozgrywki... co tu dużo mówić, wszystko to, co sprawdziło się w jedynce sprawdza się i tutaj. Mam wrażenie, że trochę bardziej postawiono na dynamikę i walki na nieco bardziej otwartych przestrzeniach z większą ilością wrogów. Pojawiły się również nowe bronie. Ogólnie gra jest zaskakująco długa jak na dodatek. Miło, że tak się do niego przyłożono. Teraz pora na Blue Shift!

Moja ocena: 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones