PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615582}
8,0 1 302
oceny
8,0 10 1 1302
Half Life: Opposing Force
powrót do forum gry Half-Life: Opposing Force

Wychodziły dodatki,które często przebijały grywalnością podstawki, które były potrzebne do ich
uruchomienia.Tak jest w przypadku OP. ...stare,dobre czasy :)

użytkownik usunięty
timcer

Oj, tak, z tym że nie było innego patentu na to by podstawka była oddzielnym dodatkiem bez oryginału.
teraz jest ten patent w niektórych grach, ale połowa z nich jest na zasadzie OP :)

Ale gra świetną kontynuacją i daję10/10.

ocenił(a) grę na 8
timcer

Fakt, Świetne, a przez długość i różnorodność nie nużyło, plus ostatnie poziomy nie były męczące ( Xen w podstawce mnie załamał, co chwila gubiłem drogę i do tego nadmiar wrogów :/ ) to samo Blue Shift, którego skończyłem wczoraj, OF przed chwilką, fajna sprawa, tak powinny wyglądać DLC itp, a nie nowa zbroja czy spluwa.

ocenił(a) grę na 8
timcer

Święte słowa! Koniec lat 90-tych to złoty okres dla FPS, nie było dlc ( czyli tych pseudo dodatków) twórcy wtedy oddawali trochę serca a nie to co teraz wyciąganie łapę po kasę za dodanie do gry paru nowych mapek. Dodatek świetny nawet ciut lepszy niż podstawka.Zasłużone 10/10.

ocenił(a) grę na 9
timcer

Najlepszy dodatek do podstawki :) Nowe bronie, postacie, fabuła itp. Najlepszy dodatkowy Shooter z końca lat 90 :)
Tylko końcówka jak Shepherd i G-Man znajdują się w helikopterze nie zrozumiałe dla mnie - nie zrozumiałe bo nie rozumiem tego błysku po pokonaniu potwora.

ocenił(a) grę na 8
przyklad12

Ten błysk to wybuch atomówki. Tej którą Shepherd rozbroił, lecz zaraz po tym momencie można dostrzec, że G-Man przy niej gmerał, prawdopodobnie znowu ją uzbroił.

ocenił(a) grę na 9
timcer

+1

Zgadzam się. Chociaż dziś też zdarzają się DLC, które są naprawdę warte uwagi (np. Minerva's Den do BioShock 2 lub Burial At Sea do BioShock Infinite).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones