PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656254}
7,2 2 802
oceny
7,2 10 1 2802
Injustice: Gods Among Us
powrót do forum gry Injustice: Gods Among Us

Przyjemna nawalanka.

ocenił(a) grę na 7

Zagrałem ze względu na wielu superbohaterów wątku głównym wyszło to nie najgorzej choć momentami wiadomo zawieje kiczem ale przy tylu postaciach z świata DC to na prawdę trudno byłoby stworzyć coś lepszego dlatego fabuła jest na plusik.Postacie są ciekawie wykonane nie które lepiej,nie które gorzej,bitki są często efektowne i ładne ale trzeba na prawdę długo grać by opanować te wszystkie chwyty i czerpać pełną frajdę bo ja szczerze nie grałem w tego typu gry i jak zobaczyłem ile jest możliwości wykańczania wrogów to po prostu zwątpiłem,musiałbym ostro w to grywać plus rozrysować sobie wszystko na kartce bo nie idzie to spamiętać na początku.Ogólnie fajna giera którą jak zresztą większość dzisiejszych krótkich gier lepiej kupić po promocji lub najpierw sobie ją dobrze obadać ode mnie 7/10.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Nie potrafisz zapamietac ze slajd robi sie tyl przod i A a lina cwierćkółko do przodu i X?

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

Grałem na PC i takie proste komendy pamiętałem, ale są tez bardziej rozbudowane sekwencję.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

A grałes wcześniej w Mortal Kombat? I żeby nie było że Cię atakuję czy coś, ok?

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

Nie grałem wcześniej w tego typu gry ani na pc, ani na konsolach.Zresztą nie wiem o co chodzi grę przeszedłem bez problemu, ale w pojedynkach z bardziej doświadczonymi graczami nie widziałbym się w tamtej chwili kiedy pierwszy raz pykałem w taki gatunek gier.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Ja się wychowałem na bijatykach ( automaty, konsole ) i to mój ulubiony gatunek gier. A pytałem bo stringi, specjale itd są bardzo podobne do tych z Mortal Kombat, przecież ten sam wydawca

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

Rozumiem, niestety nie było mi dane zagrywać się w gry tym bardziej tego rodzaju za młodzieńczych lat.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Który rocznik?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones