PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656254}
7,2 2 802
oceny
7,2 10 1 2802
Injustice: Gods Among Us
powrót do forum gry Injustice: Gods Among Us

najlepsza bijatyka w jaką grałem lepsza niż nawet mortal kombat :) 10/10 ode mnie
za grafikę ,muzykę, fabułę,ciekawe postacie,i za epickie walki bardzo polecam tą gre wszystkim :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Jestem olbrzymim fanboyem bijatyk i tak jak bardzo przyjemnie ciągle gra mi się w ten tytuł tak nie nazwałbym tej bijatyki za najlepszą w tym gatunku, seria zasługuje na to miano latami i musi być jakims kamieniem milowym w tej dziedzinie a Injustice po prostu nią nie jest. Injustice to nowy MK po liftingu ( chociaz sam nie wiem bo graficznie Mortal wypada o wiele lepiej ) , ten sam system walki praktycznie, to samo otoczenie 2D, tylko modele w trójwymiarze no i przerywniki podczas walk. Muzyka jak na bijatyke z superbohaterami ok, postacie, fajne ale zabrakło kilku kanonicznych bohaterów jak Mr Freeze, Robin, Poison Ivy, Hawkman, Ra's al Ghul czy Super Girl a są postacie przez wielu zupełnie nie znane jak Ares, Solomin Grundy, Killer Frost czy Cyborg. Poza rozwalaniem i potężnymi super atakami bohaterow nie wnosi nic i nie gra sie tak fajnie jak w Marvel vs Capcom ktore jest przykładem jak robić bijatykę 2D. " Its Mahvel baby " ;)

Himiteshu

zapomniałeś o że można elementy otoczenia wykosztować w walce i przebijać przez etapy mi osobiście grało mi się lepiej w tą grę niz mortal kombat

ocenił(a) grę na 8
wort801

Ja wole Mortala z sentymentu do dzieciństwa, Injustice musi przynajmniej byc z 6 lat na rynku zeby miec jakichkolwiek fanboyów :P A z tym przebijaniem sie przez etapy i wykorzystywaniem srodowiska do gry calkiem fajnie wyszlo ale jednak nie tak widowiskowo jak w DOA 5 na przykład.

Himiteshu

każdy ma inny gust ja też kiedyś grałem w mortala ale lepiej mi się gra w Injustice: Gods Among Us i już jestem fanem tego tytułu

Himiteshu

robina nie było ale był jego skin jak dobrze pamiętam Mr Freeze, Poison Ivy, Hawkman, Ra's al Ghul czy Super Girl też mi brakowało mi w grze ale ed boom powiedział że z pewnością będzie pracował nad 2 częścią to z pewnością ich zobaczy i innych też :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Co jest duzym plusem gry to na pewno historia, dużo trybów rozgrywki i rzeczy do odblokowania, cenię sobie takie smaczki w bijatykach. Tak, juz przy zapowiedziach mowil ze chce zrobic z tego uniwersum całe, ale myslę że wcześniej wypuszczą MK 2.

Himiteshu

Ares, Solomin Grundy, Killer Frost byli w kreskówce liga sprawiedliwych z lat około 2002 - 2005 jak dobrze pamiętam wiec trochę ludzi powinno ich kojarzyć

ocenił(a) grę na 8
wort801

Nie oglądałem tej kreskówki, jako tako kojarzyłem Aresa tylko i Solomona Grundiego z gry Batman - Arkham City, jeden z fajniejszych bossów w grze. Dla mnie idealną bijatyką z superbohaterami byłoby Marvel vs DC ale zrobionym przez Capcom, wyglądający tak jak Marvel vs Capcom 3. Byłbym w niebie :D

Himiteshu

Marvel vs Capcom 3 widziałem filmiki z gry mi osobiście mi by nie pasowało

ocenił(a) grę na 8
wort801

Bo nie grałeś, to jedna z najwyżej ocenianych bijatyk ostatnich lat. Gra jest zaje biście płynna i stylowa, bajka po prostu

ocenił(a) grę na 1
Himiteshu

7/10 za brak na wersji pc i konsolowych realizmu który ma wersja mobilna, mam na myśli brak dysproporcji między postaciami, no bo chyba nie wmówicie mi że uderzenie od cat-woman podziała na supermana tak samo mocno jak w odwrotnym przypadku.

ocenił(a) grę na 8
Master_30

Wiesz ze to jest wszystko wyjasnione fabularnie w grze dlaczego tak jest nie?

ocenił(a) grę na 1
Himiteshu

tabletki z kryptonitem tłumaczą wytrzymałość ale nie siłę, nadal nie wiem na jakiej zasadzie green arrow czy catwoman mogliby z nim walczyć.

ocenił(a) grę na 8
Master_30

Ty tak na serio? Czy to wazne? To sa postacie z komiksu man, tym bardziej w bijatyce, moze przyczep sie jeszcze czemu w Soul Caliburze miecze nie przecinaja ciala ;/

ocenił(a) grę na 1
Himiteshu

a no właśnie dlaczego?!!! haha a tak na serio to tylko tak gdybam wiem że to ma być efektowna bijatyka i jest jedną z lepszych, ale poziom trudności na najwyższym nie do przejścia dla mnie.

ocenił(a) grę na 8
Master_30

No one cares

Himiteshu

Cyborga wszyscy znają. I z ligi i z teen titans.

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

No w Polsce nie bardzo

Himiteshu

No chyba że ktoś oglądał tą idiotyczną kreskówką z 2005(premiera polska).
Ja już wolę tę drugą wersją (TT:Go!(po naszemu akcja)).
Albo lubi dc. I to bardzo. Jak ja!
I ty

ocenił(a) grę na 7
wort801

Wkońcu coś inszego od przejedzonych mortali, streetów i tekkenów.
z racji iż nie mam ps3, gram na ps vita. grafa całkiem spoko, aż się zdziwiłem.
sama bijatyka też spoko. fajne postacie - prym wiedzie Lobo :P - fajne otoczenie i ingerencja w nie, fajne "combosy".
Co do fabuły, hmmm trochę to dziwne, ale też i ciekawe.
taki film interaktywny, w którym 5 min oglądamy co się dzieje, a potem mamy chwilę do działania.
no ciekawe posunięcie.
ale brakuje mi trybu tzw "ścieżki". by iśc i tłuc wrogów na drodze a co jakiś czas boss.
coś jak w tekken 5, lub mortal kombat armageddon.

ocenił(a) grę na 8
settokaiba

Tylko, że to jest praktycznie to samo co mortal tylko bez krwi. Coś inszego to jest Soul Calibur na przykład

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones