PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711697}

King's Bounty: Wojownicy północy - Lód i ogień

King's Bounty: Warriors of the North - Ice and Fire
6,2 32
oceny
6,2 10 1 32

King's Bounty: Wojownicy północy Lód i ogień
powrót do forum gry King's Bounty: Wojownicy północy - Lód i ogień

Czy dodali nową kampanie z nowymi misjami czy tylko nowe jednostki i nową wyspę do której
można trafić przechodząc od początku kampanie z podstawki?

Te opisy dystrybutora są tak zdawkowe, że trudno się rozeznać a na żadną rzetelną recenzję
jeszcze nie trafiłam.

ocenił(a) grę na 5
Rejka

Jestem w trakcie grania. Dodatek jest analogiczny do rozszerzeń Księżniczki - trochę jednostek, czarów i nowa lokacja. Nie jest to osobna kampania, tylko rozszerzenie podstawki. Nie powiem dokładnie co zmienia w stosunku do oryginału, ponieważ gram od razu w całość, ale na pewno jest nowa rasa śnieżnych elfów - różnią się kilkoma umiejętnościami i kolorem. Wspomniana rasa ma swoje artefakty - też nic specjalnego poza jednym: po rozwiązaniu głównego questa na wyspie zwykłych elfów (dostęp do zamku i dalej) lecisz z listem o tych wydarzeniach do Śnieżnych Ogrodów (nowa lokacja) i możesz kupić koronę za 500k, która daje jedną dodatkową, losową runę na poziom.

A teraz najciekawsze:
Oprócz standardowych wypadów do windy, w polskiej wersji jest tragiczny bug. Mianowicie Cenega dała dupy i wspomniana nowa lokacja (Śnieżne Ogrody) jest niedostępna. Zwyczajnie nie ma jej na mapie. Trzeba zmienić język na angielski i wtedy dopiero można popłynąć na tę wyspę. Kpina.

Podsumowując: Całość jest dużo gorsza od AP i nie kupię więcej gier z tej serii. Żeby wydawać tę samą grę od 6 lat, w takim stanie, z tyloma błędami i niedopracowaniami jest dla mnie definicją pazerności i skoorwysyństwa.

ocenił(a) grę na 6
Droo

A u mnie ta lokacja była dostępna :) pod nazwą Lodowe Ogrody. Cała gra (Wydanie kompletne) jest lekko zabugowana - kilkanaście wyjść do pulpitu :( poza tym wszystko jest tak jak powinno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones