PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 099
ocen
8,0 10 1 5099
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

Słabą optymalizację. Gdyby nie to dałbym jej 10

ocenił(a) grę na 10
Smolson

Bo to gra konsolowa :)

ocenił(a) grę na 7
Smolson

Dokładnie większość gier mi idzie na max detalach lub wysokich, a tutaj na niskich. Przykra sprawa, psuje niestety radość z gry. Dlatego odemnie leci 7.

użytkownik usunięty
Smolson

Oprócz optymalizacji dorzuciłbym do listy minusów także puste miasto, które dodatkowo wygląda bardzo przeciętnie .

ocenił(a) grę na 8

Puste miasto ? Właśnie miasto jest ogromne i do tego tętni życiem. Co do prezencji graficznej, no cóż do rewolucyjnych ono nie należy ale gra na najwyższych detalach wygląda całkiem przyzwoicie

użytkownik usunięty
Smolson


Miasto jest ogromne,ale czy tętni życiem? No nie wiem. Samochody na drogach i piesi na chodnikach to trochę mało, by móc obecnie powiedzieć o grze sandboxowej, że ma tętniący życiem świat. Dziesięć lat temu to i owszem, ale nie dziś.

Grafika.
W L.A. Noire grałem na dość mocnym pececie (przynajmniej na tyle mocnym, by móc uruchomić grę w najwyższych ustawieniach) i od razu praktycznie w oczy rzuciło mi się to, jak świetnie wygląda animacja twarzy i jak bardzo ten element się wyróżnia spośród zaskakująco słabo wyglądającej reszty. Niestety poza mimiką postaci nic w grze nie wygląda zbyt ładnie. Modele postaci nie szokują liczbą wielokątów a słabe tekstury otoczenia rażą miejscami bardziej, niż kule przeciwników.
Widać, że grę projektowano z myślą o konsolach i przez to na pecetach wygląda jak sandbox z 2008 czy '09 roku.
Miasto znacznie lepiej prezentowało się w Mafii 2, grze sprzed prawie dwóch lat...


Wysoką ocenę dałem głównie za przełom technologiczny (szkoda, że tylko w jednym aspekcie, ale zawsze to coś) i klimat noir. Być może po tej grze oczekiwałem zbyt wiele, a może po prostu twórcy nie przyłożyli się i L.A. Noire zabrakło szlifów.

ocenił(a) grę na 8

Mafia 2 czy GTA IV też nie były pod tym względem przełomowe (mówię o aspekcie tętniącego życia ;)) więc nie ma za bardzo co porównywać. Ale faktem jest to co napisałeś, iż ta gra to jeden wielki marny porting z konsoli (co nie oznacza, że pozostałe aspekty są złe)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones