PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 109
ocen
8,0 10 1 5109
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

Twórcy chyba nie mają pojęcia na czym polegały filmy noire. Wprawdzie nie grałem za długo bo gra strasznie mnie nudziła ale póki co jedynym elementem upodobniającym całość do filmu noire jest umieszczenie całości w latach 40' (czy 50' mniejsza o to). A poza tym bohater jest kompletnie nieciekawy wogóle nie przypomina kogoś w stylu Humphrey'a Bogarta czy Jacka Nicholsona, zwykły burak. Klimatu i fabuły wogóle nie ma, zamiast samotnego bohatera, wplątanego w jakiś grubszy spisek, mamy po prostu gliniarza, który klepie swoje w wydziale zabójstw, rozwiązując nie związane ze sobą sprawy. Całe dochodzenie jest do bólu liniowe, żadnej zabawy w Colombo i podchodzenia podejrzanych, trzeba po prostu klikać jedyne właściwe opcje. A jeśli chodzi o pościgi i strzelaniny to jak na mój gust o niebo lepsza była Mafia z 2002.

ocenił(a) grę na 10
hkmp57

Kryminal osadzony w realiach lat 40. i 50., gdzie (nie) kazdy jest tym za kogo sie podaje. To niezla namiastka noiru z elementami bardziej hmm...wspolczesnymi. Zakonczenie gry jest tez "czarne"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones