PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 106
ocen
8,0 10 1 5106
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

p

ocenił(a) grę na 10

Jestem pecetowcem oczekujacym tej gry na kompa. Nie rozumiem, czemu czesto wychodzi gra na konsole ale na kompa nie, np. cod2 the big red one i cod 3. O co chodzi?

ocenił(a) grę na 8
maciek_72_2

Z kilku powodow. Po pierwsze, pecety sa do pracy a konsole do zabawy. Wyjatkiem sa tylko rtsy na pc. Po drugie, gry konsolowe sa rzadziej piracone i sa 4x drozsze od pecetowych, producent gry i konsoli ma wiekszy zysk. Po trzecie gry na konsole robi sie latwiej.

użytkownik usunięty
Abraxus

łatwiej? Taa... szczególnie na PS3.
Masa programistów się skarży przecież i narzeka o ogromnych problemach w programowaniu na tą platformę, dlatego też niektóre konwersje wyglądają jak wyglądają.

Z drugiej strony gry wydawane jako exclusivy, gdzie nad wszystkim czuwa SCE i tam dopiero gry prezentują się ładnie.

ocenił(a) grę na 10
Abraxus

No ale kurde cod 3 TYLKO nakonsole? Gdzies wyczytalem, ze maja go dorobic na pc, bo zysk bylby ogromny. A tam sa polacy. A da sie przerobic gre z konsoli na pc?

użytkownik usunięty
maciek_72_2

Jeśli chodzi o gry z PSXa i PS2 to można użyć emulatorów i odpalić na PC, chociaż to żadna zabawa bo nawet gry z PS2 na dobrych kompach mają problem. Gry z Ps3 czy x360 oczywiście nie odpalisz.
Pamiętaj też, że w Stanach czy szczególnie w Japonii gra się jak słusznie Abraxus zauważył na konsolach (ciężko mi sobie w Azji wyobrazić inny obrazek) - tam jest właśnie największy rynek gier, a pracuje na PC czy Macach. Ponadto tam każdego (no może niedosłownie, ale i tak o wiele lepiej niż u nas) stać aby mieć i komputer i konsolę + na dodatek kupić legalnie grę.

Jeśli zaś chodzi o samo L.A. Noire to bierz w ciemno, gra jest bardzo dobra.

ocenił(a) grę na 10

Jasne ze biore! Sam bym wzial konsole, ale z pad to masakra... Gralem z kumplem w halo 3 i chyba 10 min cwiczylem. Wole mysz i klawiature.

użytkownik usunięty
maciek_72_2

to kwestia przyzwyczajenia - generalnie do wielu gier pad jest wygodniejszy niż zestaw klawiatura i mysz (za wyjątkiem FPS)

ocenił(a) grę na 10

Gralem raz na xboxie w lutym i ps3 3 lata temu. To jest podobne uczucie jak w psp, nie?

użytkownik usunięty
maciek_72_2

Psp ma taki sam układ klawiszy, ale ich rozstaw i wielkość jest inna niż w dualshocku.
Kiedyś też tylko używałem klawiatury i myszy. Od czasu zakupu pierwszego Playstation tylko pady.
Obecnie nie wyobrażam sobie grać w jakąkolwiek grę bez pada, a szczególnie w sportowe jak np. FIFA czy PES.

ocenił(a) grę na 10

A sadzac po zawarosci gry to jakie moze miec wymagania? Tak na oko? Duze?

użytkownik usunięty
maciek_72_2

nie mam pojęcia, nie gram w gry na PC (za wyjątkiem klasyków z lat 87-95).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones