PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 373
oceny
7,3 10 1 14373
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

Luck>Skill

ocenił(a) grę na 8

Po 2500 gier (w tym 2000 rankingowych) doszedłem do wniosku że w tej grze trzeba mieć
więcej szczęścia niż skilla, oczywiście istnieją przypadki że można wycarrować grę ale zdarzają
się one bardzo rzadko. Po prostu jak masz debili w teamie to niezależnie jak będziesz dobrze
grał to i tak przegrasz.

Dodam jeszcze że teraz Riot poleciał na pełną komercję, sra skinami i championami na lewo i
prawo, z mapy Magma Chamber która miała być większa niż Summoner Rift zrobili mapę do
pojedynków 1 vs 1 (może to i dobrze, w końcu o zwycięstwie będzie decydował twój skill a nie
los), jeszcze z 2 lata dawali na święta kila RP i od tego czasu nic nie dali. Teraz to od czasu do
czasu pyknę sobie ARAMA bo SoloQ nie opłaca się grać.

ocenił(a) grę na 7
Valeriusz

A czego oczekujesz od gry drużynowej? To oczywiste, że nie możesz sam wygrać meczu, gdybyś mógł, to cała "drużynowość" nie miałaby sensu. Musisz sobie złożyć drużynę i grać premade'y, nie ma innego wyjścia, by grać bez denerwowania się na cymbałów z drużyny.

Madoq

Widziałem kilkakrotnie jak nafeedowali na początku strasznie np Fizza albo Trynda to gość w pojedynke nas jechał dosłownie :P

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Ehh, skąd ja to znam...

ocenił(a) grę na 10
Valeriusz

Po części się z Tobą zgodzę. Czasem się po prostu nie da wygrać.

Co do komerchy Riot'u. Sra skinami... i dobrze jak chcesz kupujesz nikt Cię do tego nie zmusza. A część pieniędzy na pewno idzie na dalszy rozwój lub nawet nagrody dla grających drużyn na LCS'ach. Nowi championi? Przecież to dobrze że co jakiś czas coś nowego zawita do gry, dzięki temu gracze mają wrażenie że gra nie stoi w miejscu czyli po prostu się nie nudzi. Jeżeli chodzi o Magma Chamber to uważam, że spieprzyli to konkretnie. Mogli zrobić drugą mapę typu Summoners Rift albo już nawet jakąś inną do grania na Dominionie.

ocenił(a) grę na 9
kamciooo22

Generalnie mogliby zrobić drugą mapę do traditionala 5v5... albo chociaż wprowadzić inne wersje Summoner's Rift (w innych kolorach? innym klimacie? w innej porze roku?) Generalnie to nie jest jakaś górnolotna, skomplikowana grafika i zrobienie czegoś takiego nie zajęłoby dużo czasu a znacząco urozmaiciłoby rozgrywkę...

ocenił(a) grę na 10
MidnightBitch

Jest wersja zimowa Summoners Rift, w tym roku jednak jej nie użyli.
Jeśli masz ochotę na zmiany wizualne i skiny dla Summoners Rift, polecam http://yurixyworks.com/ . Osobiście bardzi mi się podobały, ale nie umiałem na nich dobrze grać; za bardzo odwracały moją uwagę od samej rozgrywki.

ocenił(a) grę na 9
macekmil

Dzięki za linka, rzeczywiście niezłe te skiny, ale pewnie masz rację że mogłyby rozpraszać w trakcie gry...

ocenił(a) grę na 9
Valeriusz

no nie wiem, po roku gry udało mi się w końcu awansować do Platyny i dalej pnę się w górę ( 1 dywizja do diamentu) grając tylko solo, przy okazji nie raz została wygrana beznadziejna gra gdzie linia feedowała jak skurczybyk i nie raz się gry carrowało, ludzie bez skilla zawsze płaczą na forum i siedzią w silver/ gold, gdzie sami potrafią grać tylko 1 linię i biorą idiotyczne picki nie patrząc na to czego potrzebuje drużyna, takie podejście jak twoje jest często spotykane u noobów i cassuali którzy maja zerowe pojęcie o tej grze i najczęściej widzą tylko siebie i swój pick ulubiony a nie cały team, przy okazji ślepo robią buildy z mobafire i biorą kontre nawet jeśli nie potrafią nią grać kierując się na ślepo stronami z instrukcjami, jeśli nie zrozumiesz mechaniki tej gry i poszczególnej postaci to dalej będziesz narzekał jak tutaj.

Valeriusz

Ha! Czyli po prostu nie mam szczęścia :3

Valeriusz

Dlatego najlepiej jest grać solo/duo premade, gdzie dwie osoby ogarniają :)

Solo przez 3 miesiące nie mogłam wyjść z brązu, nawet z częstym, perfekcyjnym KDA, zwłaszcza A. Jak zaczęłam grać z kolegą na TS/Skype, szybko przyszedł silver, potem gold.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones