PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611175}
7,7 6 291
ocen
7,7 10 1 6291
Left 4 Dead 2
powrót do forum gry Left 4 Dead 2

Dobra gra za niewielkie pieniądze, na prawdę wiele godzin spędzonych na dekapitacji
zombiaków, do tytułu regularnie się wraca, a zróżnicowane poziomy trudności dodatkowo
urozmaicają zabawę.

ocenił(a) grę na 9
Msciwy_dziadek

Numer 1? Zdecydowanie nie - numer 1 należy się Orange Box, w którego skład wchodzą:
- Half-Life 2 (praktycznie najlepsza gra 2005)
- Half-Life 2 Episode One (dobry, ale nie znakomity sequel)
- Half-Life 2 Episode Two (to już znakomity sequel)
- Portal (najbardziej innowacyjna gra 2007)
- Team Fortress 2 (okrzyknięty najlepszym PCtowym shooterem - można mieć wątpliwości, ale zdecydowanie jest to najlepiej rozwijający się shooter do sieci, który pokazuje jak wspaniale Valve współpracuje z graczami).

do tego dochodzą całe gigabajty modyfikacji, fanowskich modów, kompatybilność z Gmodem... L4D2 po prostu nie daje rady zawartością i to pomimo AI Directora itp. ale na szczęście daleko też nie jest.
Choć ja osobiście ciągle wolałbym jedynkę grać - ma po prostu ciekawszy design map i lepszy styl. I nie, to, że Valve przeniosło No Marcy do L4D2, nic w tej sprawie nie zmienia.

Link

Ale Orange Box nie jest zbyt tani, natomiast L4D2 kupiłem za jakieś 10zł.

ocenił(a) grę na 10
Neithan138

L4d2 za 10 zł? Gdzie? , biorę 100 szt. od razu.

Detoksynator

Na początku lipca była wyprzedaż Steamowa. Kupiłem wtedy paczkę L4D + L4D2 za niecałe 20zł :) Tylko że teraz musiałbyś czekać do świątecznej wyprzedaży. Patrz ewentualnie w czasie Halloween i Święta Dziękczynienia, wtedy też powinna jakaś być, ale niekoniecznie tak duża jak letnia i świąteczna.

ocenił(a) grę na 10
Neithan138

Aaa na steamie, myślałem, że Płytowa... ale to też tanio, sam klucz na steama do L4d2 na allegro biega po 40 zika

ocenił(a) grę na 8
Link

Valve całkowicie schrzaniło część drugą L4D - niewyważone bronie, postacie jakieś takie mdłe (poza Nickiem), AI Director może złe nie jest, ale eventy są niesamowicie wpieniające, Na poziomie normalnym event z alarmem sklepu w "Dead Center" powtarzałem co najmniej 4 razy. O ile do L4D czasami wracam z przyjemnością wielką, to dwójkę skończyłem raz w życiu i nie mam zamiaru do niej wracać, choćby nie wiem co tam jeszcze upchnęli i jakie dodatki wydali.

ocenił(a) grę na 9
AcidDrinker93

Jeżeli Ty Dead Center powtarzasz 4x na normal i nie możesz przejść to może graj w Simsy, albo w Minecrafta, bo Fpesy najwyraźniej nie są dla Ciebie. Wszystkie kampanie L4d2 przechodze na Ekspercie z zamkniętymi oczami.

ocenił(a) grę na 8
Snowi

Fascynujące doprawdy.
Mam ciekawsze rzeczy do robienia niż granie w miałkie gry.

ocenił(a) grę na 9
AcidDrinker93

No tak, jak się nie umie grać w jakąś gre to najprościej ją nazwać miałką, mdłą i schrzanioną...

ocenił(a) grę na 8
Snowi

Nie zawsze byłem dobry w gry, nie wstydzę się tego. Rzadko mnie interesują jakiekolwiek nowości w świecie gier komputerowych, już od kilku ładnych lat nie kupuję magazynów z grami, bo to strata pieniędzy i przede wszystkim czasu. Człowiek się starzeje, ma prawo wybierać to, co się mu podoba, a co nie.
Dla mnie najlepszymi fps-ami są Half-Life, Vietcong, stary dobry Battlefield 1942, Unreal Tournament, Postal 2 czy L4D. Ostatnio sobie nawet odświeżyłem Project IGI.
Hmmmm chyba sobie odpalę L4D i pogram przez multi na expercie. That's good plan.
A poza tym, zdania o L4D 2 nie zmienię, bo Ty uważasz inaczej. Jak Ci się nie podoba - to Twój i wyłącznie Twój problem. EoT.

ocenił(a) grę na 9
AcidDrinker93

Jasne, że każdy ma prawo grać w co mu sie podoba, to oczywiste, ale nie obrażaj mi proszę mojej ulubionej gry tylko dlatego, że nie potrafisz w nią dobrze grać.
Może odpal L4D2 i zagraj w trybie versus, bo to jest dopiero esencja tego tytułu, to może zmienisz zdanie, chociaż wątpie, bo tam jednak należy mieć jakiegoś skilla a już na pewno trzeba wiedzieć co robić jako infected.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones