PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611201}
8,1 1 529
ocen
8,1 10 1 1529
Legacy of Kain: Soul Reaver
powrót do forum gry Legacy of Kain: Soul Reaver

Legacy of Kain

ocenił(a) grę na 10

To jest seria! Cenię sobie gry posiadające własną fabułę, ale to przerosło moje oczekiwania! Jedna z moich pierwszych gier na PSX i do tej pory jedna z moich ulubionych gier EVER. Oprawa graficzna, ścieżka dźwiękowa, KLIMAT, i przede wszystkim HISTORIA, poczynająca się od Blood Omen są na najwyższym poziomie. Szczególnie głosy postaci pasują jak najbardziej do ich charakterów ( zwłaszcza Kaina i Raziela ). Żeby to pojąc trzeba zagrac w całą serię.

użytkownik usunięty
ha7ny

Pierwszy raz zagrałam w tę gre na demie PSX i byłam nią zachwycona. Parę lat później miałam jej pełną wersję na PC. Według mnie konwersja wyszła na tyle słabo, że zniechęciła mnie do tej gry. Także chciałabym w nią zagrać jeszcze raz, ale na konsoli.

Grałem we wszystkie odsłony tej gry :) cudowne wręcz genialne takiego czegoś jeszcze nie było GRA STULECIA
Muzyka, klimat wyjątkowe postacie BA i ciągłość fabuły rewelacja
Osobiście uważam że najlepszą z części jest soul reaver 1 ze starego szarka ;)

ocenił(a) grę na 10
say_2

Mi się akurat bardziej podobała część druga ;)

ocenił(a) grę na 10

Ja gram w tą cudną grę na emulatorze PSXa a "Soul Reaver: Legacy of Kain" posiadam z dość ciekawej stronki gier poświęconej starym grom nie tylko na Szaraka:) Wystarczy tylko kupić port na USB z końcówką do Joypada od Playstation i naginać na kompie, laptopie lub notebooku:)

Pozdro:)

ocenił(a) grę na 10
ha7ny

to jest najpiękniejsza rzecz na całym wielkim świecie! seria mojego życia:)

ocenił(a) grę na 7
Yguana

Powinni fil zrobić na podstawie tej gry

ocenił(a) grę na 10
sasuke257

eh, marzenie żeby ktoś "z sercem" się tym zajął i nie spaprał... a filmowy potencjał seria ma ogromny!

ocenił(a) grę na 10
Yguana

Chciałbym to obejrzeć na ekranie, ale, żeby opisać wszystkie zawiłości serii, ktoś musiałby nakręcić serial. Gdyby postanowiono zrobić tylko jeden film opowiadający fabułę np. SR1 wyszłaby straszna kicha. Osobiście uważam, że cała seria LoK ma jeden z najlepiej wykreowanych światów w historii gier i przeniesienie go na ekran kinowy zubożyłoby całość. Poza tym pewnie zabrałby się za to Uwe Boll ;/

ocenił(a) grę na 10
Hatus

racja, jeśli ma to być Uwe, i jeśli ma to być kicha to nie da rady....Dla tych którzy znają dialogi na pamięć i kochają każdy moment gry nawet najlepszy film/serial nie będzie wystarczający

użytkownik usunięty
ha7ny

"Osobiście uważam, że cała seria LoK ma jeden z najlepiej wykreowanych światów w historii gier (...)" - Nic dodać nic ując, zgadzam się z Hatus. Fabuła i cały świat Nosgoth jest suuuper.

ha7ny

Przyłączam się do ogólnej opinni na temat tej części - zaczynając od intra (pierwsze wrażenie - 0_0), fabuły (uniwersum), grywalności, rozwiązaniu w przyjemny sposób kwesti backtrackingu jedna z perełek PSX'a i ogólnie gier akcji wszech czasów.

ha7ny

Jako ciekawostka - wersja piracka jaką posiadałem na szaraka była dubingowana po rosyjsku i miała technicznego buga który zacinał grę wchodząc na terytorium Rahab'a co wymagało otworzenia klapki cd-romu i zamknięcia jej ponownie. ;)

użytkownik usunięty
Maslana90

To był nawet rosyjski dubbing ? ) O.o Kurde, w Polsce się tego nie doczekaliśmy, nawet napisów do filmików. A szkoda, bo wielu ludzi grało i nie zdawało sobie sprawy z kapitalnych dialogów i fabuły LoKa.

ocenił(a) grę na 10
ha7ny

Zapomniałeś dodać o kapitalnej muzyce :)

ocenił(a) grę na 9
Floyt

http://www.youtube.com/watch?v=TZnKMYdt40Q&feature=related
Dokładnie!

ocenił(a) grę na 10
kaioken26

Gra Cud miód! najlepsza z serii przydałby się jej remejk na na nowo i tego bym chciał :-)) Ale to trudne wyzwanie zmierzyć się z legendą :P

ocenił(a) grę na 10
secundus

a ja nadal, mimo upływu lat , jestem pod wrażeniem i chyba mi tak zostanie, grałam we wszystkie części ale z najmilej wspominam Soul Reavera 1 na PSX(szaraka) ymmm ten klimat , muzyka i fabuła, jak dla mnie to już lepszej nikt nie zrobi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones