PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607266}
7,7 3 616
ocen
7,7 10 1 3616
Lego Star Wars
powrót do forum gry Lego Star Wars

Uważam, że gry z serii z lgo począwszy od lego star wars są najleszymi grami, mimo, iż
uważa się, że są to gry dla dzieci, gra jest przyjemna oraz zabawna i można spokojnie się
przy niej zrelaksować:)

ocenił(a) grę na 8
lady_kate89

Więcej się przy tym namęczysz niż nad niektórymi grami

Kroll95

to fakt, ale i tak się przyjemnie gra:)

lady_kate89

Ja lubię jak jest wysoki poziom trudności i wymaga od gracza myślenia, a nie jak po sznurku prowadzi cię gra. Kiedyś to były trudne gry np. Heretic II.

marokesz2785

nie będe się wdawać z Tobą w dyskujse, bo każdy gra w to co lubi, a na Heretic'a II lubiłam patrzeć jak ktoś grał.

marokesz2785

LOL teraz to praktycznie w każdej grze twórcy prowadzą cię za rączkę. Gry w tych czasach są strasznie liniowe, ale co my na to możemy poradzić... a no tak zapomniałem że istnieje jeszcze taka gra jak TES V: Skyrim

Heller1304

Właśnie od niedawna w nią gram i jest tak wciągająca, że siadasz na 15 minut, a wstajesz po 3 godzinach od monitora :-)

marokesz2785

LOL to ja muszę czym prędzej w nią zagrać, bo ciągle zwlekam... ej a ile ogólnie trzeba wgrać modów i patchy, żeby lepiej się grało?

Heller1304

To zależy co chcesz mieć czy grafikę i wizualnie lepszą grę czy nowe bronie, misje, levele, ulepszenia czy to i to. Ja tylko bawie się w wygląd gry jak przejdę to wtedy powgrywam jakieś ulepszenia broni i leveli. Polecam stronę http://skyrim.nexusmods.com//? jest tam tyle modów i ulepszeń co dusza zapragnie. Pozdrawiam i miłej gry w modowanego Skyrima :-)

marokesz2785

Hehe dzięki wielkie, właśnie chodziło mi grafikę, ale skoro można jeszcze bardziej zaszaleć... jeszcze tylko muszę zakupić grę w najbliższym czasie i jazda! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones