PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 631
ocen
7,2 10 1 3631
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max

Gra się naprawdę przyjemnie walka, szalone pościgi, wszystko pasuje ! Owszem gra nie jest arcydziełem ma swoje problemy ale grało mi się naprawdę przyjemnie .

ocenił(a) grę na 7
7essio

ale ta gra poza tytułem i realiami to prawie nic nie ma wspólnego z filmem

marcin_lendzion

A co by miała jeszcze mieć wspólnego z filmami?

Szejku

Np. fabułę, jak chociażby King Kong The Official Game Of The Movie.

Jeśli więc chodzi o "najlepszą filmówkę" to nadal najlepszą pozycją pozostaje wg. mnie właśnie King Kong, ale jeśli rozszerzyć pole widzenia na "gry na licencji filmowej" (to nie to samo co egranizacja) to z Mad Maxem może konkurować chyba tylko Alien: Isolation

rozkminator

Idąc tym tokiem myślenia ekranizacji i egranizacji jest bardzo mało.

Szejku

Tak :)

rozkminator

Cóż, w takim razie adaptacje prezentują wyższy poziom niż ekranizacje/egranizacje. ;)

Szejku

Nie da się ukryć - toż taka natura tego procesu. Coś, co sprawdza się w jednej formie, w drugiej może być kompletnie do dupy.

ocenił(a) grę na 7
rozkminator

Kroniki Riddicka są najlepszym tytułem na podstawie filmow.
King Kong nie ma startu ;)

7essio

Zgadzam się, świetna gra. :) Zaliczyłem na 100%. :)

ocenił(a) grę na 9
7essio

Też tak uważam. Gra jest bardzo niedoceniana. Może to i dobrze bo można ją wyhaczyć w ps store za 39 zł. Jestem w trakcie i zachwycam się tą grą za każdym razem jak ją odpalam. Chciałbym żeby się nigdy nie skończyła :P ale niestety zmierzam już do końca, dwa regiony zostały. Nie wiem czy kiedyś znajdę podobną gdzie naprawdę chce się robić nawet misje poboczne. Myślałem że gra zrobiona jest na potrzeby promocji Mad Maxa 4 i ograniczyli ją tylko do fabuły filmu ale cieszę się że tak nie jest.

ocenił(a) grę na 10
Ozzmo

Doskonała. Dałem 10. Wciągnęła mnie bez reszty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones