PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 632
oceny
7,2 10 1 3632
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max

Klimat, burze piaskowe, postacie, masa części do tuningu, ogromna mapa... Mad Max to czarny koń tego roku!

ocenił(a) grę na 9
PIOTREKPK19

Na grę roku nie ma szans, ale gra jest świetna bez dwóch zdań ma klimat, każdy element jest na najwyższym poziomie poza fabułą bo ta jest po prostu niczym więcej jak tylko pretekstem do grania. Gdyby nie to dałbym 10.

ocenił(a) grę na 9
marcel1006

A czy nie o to chodzi? Po to grasz, aby pchać fabułę do przodu.

ocenił(a) grę na 7
marcel1006

Mad Max nigdy nie miał ambitnej fabuły. Spójrz na filmy, zwłaszcza na ten z tego roku.

użytkownik usunięty
PIOTREKPK19

czarny koń wyłącznie w tym sensie, że nikt się nie spodziewa nawet nominacji do czegokolwiek.

użytkownik usunięty

no dobrze, w sumie metacritic nie jest równie krytyczny jak recenzje, które widziałam. oddalam.

ocenił(a) grę na 6
PIOTREKPK19

Gra jest przeciętna. Bardzo duża powtarzalność sprawia że szybko nuży, ciągłe zbieranie złomu, na dodatek bardzo słaba fabuła i bezpłciowi bohaterowie z samym Maxem na czele. Do tego mało oryginalności, cała mechanika oparta na tym co widzieliśmy setki razy w innych produkcjach (Batman, Assassin's Creed, Far Cry, Just Cause etc.)
Klimat rzeczywiście jest całkiem fajny a lokacje nawet ciekawie zaprojektowane z tym że mankamenty gameplayu szybko zaczynają przeważać nad plusami. Solidna gra która ma swoje momenty ale szybko nudzi. Średniak który obok gry roku nawet nie stał.

Laura_N

Zgadzam się, choć dla mnie 7/10 ;)

Fabuła wogóle nie wciąga - prawie jej nie ma i ciągle trzeba robić to samo - jedź, zabij wszystkich, pozbieraj naboje, wodę, jedzenie, złom i za to ulepsz brykę i swoja postać i tak w kółko i mnie po 10 h mega zaczęło to nużyc i dałem sobie spokój ;(

Ale za to graficznie i pod względem efektów, to ekstra ! Zwłaszcza swietne burze piaskowe. Mogli by zrobić rajd dakar z takimi efektownymi burzami itp, to było by super, bo jak na razie nie ma żadnej fajnej gry wyścigowej w tych klimatach ;( Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 7
PIOTREKPK19

Czy czarny koń tego roku ? Raczej nie, obstawiał bym bardziej na Star Wars: Battlefront ale to już z innej beczki :) A co do gry jeżeli ktoś grał w RAGE albo obejrzał wszystkie filmy z Maxem i lubi ten postapokaliptyczny klimat to z pewnością mu się spodoba. Jak dla mnie 7/10

ocenił(a) grę na 6
PIOTREKPK19

Gra jest bardzo przeciętna. Ma więcej wad, niż zalet. Przez kilka pierwszych godzin gra się fajnie, ale ta monotonność dobija. Tyle w temacie.

ocenił(a) grę na 8
PIOTREKPK19

rewelka wojownik szos zdaję egzamin.czytam tutaj że niektórzy mają zastrzeżenia do fabuły, moim zdaniem faktycznie nie wciąga od samego początku ale po dotarciu do czarnego miasta z odpicowanym magnum opus historia nabiera rumieńców mi osobiście podobało sie zakończenie i żałowałem troszke że to już koniec.poza fabuła też jest ciekawie ,misje na pustkowiach i przejmowanie obozów no i stopniowy progres maxa zarówno stroju i wyposażenia jak i umiejętności oraz maszyny.miód malina.no i jest sporo nawiązań do wszystkich czterech filmów.

ocenił(a) grę na 8
PIOTREKPK19

Dokładnie,wszystko co wymieniłeś oceniam na duży plus,jedynie co mnie w Maxie wkurzało to to że był taki delikatny,np.spadł z niskiej skały i od razu kulał i ledwo się poruszał,do tego mało zwinny.To już Lara z Tomb Raider była bardziej wytrzymała :D.Ale ogólnie całość oceniam na 8 i polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones