PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 640
ocen
7,2 10 1 3640
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max
ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Też jestem ciekawy szkoda jednak że R* się nie pokusił o zrealizowanie tejże gry :).

DemiaN

niech sie R* zajmie swoimi grami, bo by a duzo juz mieli

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Jednak ja byłbym ciekawy co by R* wysmażył z tej produkcji dlatego że pokazali że podtrawią każdą produkcje wykonać perfekcyjnie w tamtym roku wyszedł Max Payne 3 i było to totalne arcydzieło i piękne uwieńczenie tej przepięknej serii.Ja na prawdę jestem mega zachwycony tym co wyprawia z grami ekipa z Rockstar Games dlatego byłbym ciekawy jak by oni wyprodukowali Mad Max-a dlatego że tutaj na prawdę trzeba pogłówkować by ta produkcja nie okazała się szmirą,trzeba zbudować przede wszystkim mega klimat!Za rok zobaczymy co z tego wyjdzie może akurat będzie to sensacja na rynku gier ;).Pozdrawiam

DemiaN

Max Payne 3 arcydziełem? Niby w którym miejscu? To gra co najwyżej porządna

Gyp

Cicho glubasie

The_Fallen

uniwersum madmaxa - uwielbiam, oby gra sprostała

The_Fallen

Ciekawe co z tego wyjdzie, jaki klimat zrobią. Chętnie pogram.

akron

a ja na pewno bo uwielbiam sandboxy

akron

Mad Max to przede wszystkim klimat i mam taką nadzieję, że będzie to gra w którą będzie się można zanurzyć, poczuć się jak w świecie Maxa i wymierzać sprawiedliwość z obrzynem w ręce. Mam nadzieję, że gra będzie tak dobra jak film z Mel Gibsonem. Uwielbiam serie Mad Maxa, z niecierpliwością czekam na tą grę i wiążę z nią duże nadzieje. Długo przyszło nam czekać na grę o Maxie:)

The_Fallen

Filmowa licencja przekreśla wszelkie nadzieje. Ostatnia gra zrobiona na postawie starego filmu wyszła na totalne dno patrz Rambo: The Video Game.

crazy_race

Jak sie nie znasz to siedz cicho, robi to Avalanche od jakiegos czasu - oni nie zwala gry, to ze wiele bylo slabe nie znaczy ze to tez bedzie.

The_Fallen

Ha zabawne. Bo rzeczywiście trzeba się znać by wiedzieć, że 99% gier na licencji to gówno. Ale jak chcesz tracić czas i kasę. Proszę bardzo.

crazy_race

Trzeba się znać na używaniu mózgu w kwestii oceny tego kto co robi i po co. Avalanche nie zepsuje tej gry, to nie jest gra na licencji filmu z 2015 roku a i samo studio nie może zawieść.
Na przyszłość lepiej siedzieć cicho.

The_Fallen

Gra powstaje tylko dlatego i będzie głównie reklamować film. Przy taki produkcjach jakość idzie na dalszy plan i powstaje kolejne shovelware, robione na szybko, ograniczone przez licencję i przez to co dyktuje studio. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej i tym mniejszy będzie twój zawód. Mogę wymienić długą listę developerów, który robią/robili dobre gry, ale kiedy przyszło do robienia filmówki wszystko się posypało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

Ja tylko przedstawiam tobie kulturalnie swój punt widzenia podparty odrobiną doświadczenia Nie musisz się ze mną zgadzać. Nerwy i wyzwiska są kompletnie niepotrzebne.

crazy_race

Ale Mad Max to wyjątek, staram ci się to wytłumaczyć cały czas. To jest wykąńczające komuś ciagle cos tlumaczyc.

The_Fallen

No to miejmy nadzieję, że będzie to wyjątek.

crazy_race

no ja tez mam ale ufam Avalanche ze nie spartola tego wiec jestem pewny ze gra bedzie dobra, w koncu to Avalanche , oni chyba zadnej gry nie zwalili.

crazy_race

taki x men origins wolverine czy batman begins to dobre gry na licencji.

The_Fallen

Jeśli już wspominasz o dobrych grach o Batmanie to już lepiej jako najlepszy przykład podać serię Arkham.

crazy_race

akurat batman nie jest na licencji filmów, tylko licencji komiksów a to juz nie jest to samo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domu

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domu

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domu

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domu

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Ma być otwarty świat tak jak w GTA jeszcze klimat z filmów i szykuje się fajna giera.

crazy_race

co tam suchy planktonie? dawno cie nie widziałem bolszewicki prawiczku. w kościele byłeś czy na wieczór z mamą?

The_Fallen

Kiedys juz byla taka madmaxowa samochodowka. Nazywala sie "Interstate `76".

ocenił(a) grę na 4
The_Fallen

Przykro mi gdyż takiej nie otrzymasz. Niezła oprawa graficzna, całkiem dobre udźwiękowienie, ale nic więcej. Przejście gry zajęło mi od dnia premiery do dzisiaj rana, wraz ze wszystkimi misjami pobocznymi. Fabuła jest płytka i liniowa a powtarzalność wszystkich zadań przytłacza.

Insurgo

i tak zagram bo lubie postapo...ale czuje ze moglbym sie zawiesc.

ocenił(a) grę na 4
The_Fallen

Na własną odpowiedzialność ;)

Insurgo

ta.

ocenił(a) grę na 4
The_Fallen

Po za tym lubisz post apokaliptyczne klimaty? Nadchodzi Fallout 4, w przyszłym roku może pojawi się Horizon Zero Dawn (tylko PS4) Gorąco polecam :D

Insurgo

horizon nie bo nie mam ps4 wiec nie czekam obecnie.







na dzien 11 wrzesnia 2015 roku godz 20:18 /. xD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones