PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 359
ocen
6,5 10 1 3359
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

Gra jest przyjemna, ładnie wygląda, sensowny gameplay i sporo eksploatacji. Nie zmęczyłem się nią mimo przegrania ponad 50h

Niestety jest kompletnie bez ikry, fabuła jest przeciętna i liniowa: odczułem w sumie tylko jeden wybór, który nie pociągnął za sobą żadnych istotnych zmian. Tak samo uderza to w końcówkę - żadnego wyboru tylko happy end 100%. W ogóle nie umywa się do trylogii, zwłaszcza do drugiej części. Też twórcy bardzo entuzjastycznie podeszli do tego, że ma być druga część zostawiając masę wątków... tylko, że tej nie ma w planach.

Bije też po oczach to co wielu zwraca uwagę: twarze i mimika. Są po prostu brzydkie: spuchnięte, tekstury niedopracowane - jak na rok tej gry naprawdę cienko przy czym w trylogii nie licząc błędów(ja nie miałem gliczy itp) była naprawdę spoko, zwłaszcza na tamte czasy wywiązali się b. dobrze z zadania.

Liczę, że jak kiedyś odkopią tytuł i zrobią drugą część to lepiej się postarają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones