PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 316
ocen
8,0 10 1 9316
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Mój procesor to intel core duo 2 Ghz dwurdzeniowy
Moja pamięć to 3 Gb
moja karta to Nvidia GeForce 9600 GT
i mam pytanie czy mi pójdzie max payne 3 chociaż, żeby poszedł na minimalnych detalach.

tomi0001

Ja mam IC2Duo E4400 na 2,8 Ghz, 4 GB DD2, 8800GTS 320 MB i mi działa. W prawdzie aż takiej rewelacji nie ma, ale spokojnie i całkiem płynnie da sie grać. I o wiele płynniej niż przy GTA4 -.-

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

na jakich ustawieniach smiga? pytam z ciekawosci bo mialem podobny sprzet miesiac temu a zmienilem go ze wzgledu na maxa wlasnie

Oswaldd

Generalnie wszystko na "wysoko" poza teksturami na "średnie/normalne" i rozdziałka 1024x768. Zużycie pamięci ok. 290 MB (wg wskaźnika w ustawieniach grafiki), przy wysokim poziomie tekstur jakieś 350-370 MB (też całkiem nieźle się gra, choć momentalnie nieźle przycięło)

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

Ja mam PDC e5200 2x 2.5, 4 GB RAM DDR2 i GF9500GT 1GB - gram w 1024x768, wszystko na bardzo wysokich, tylko antyalias normalny i tekstury wysokie. Zużycie pamięci ponad 300 MB z tego co pamietam, z bardzo wys. teksturami było 627 MB ale gierka potrafiła się przycinała.

Na takich na jakich gram jest płynnie chociaż momentami gra skacze ( poziom w porcie momentami zlagowany, poczatek 6 rozdziału to jeden wielki lag, no i poczatek tej misji w ktorej na poczatku
SPOJLER
ginie Fabiana
/SPOJLER
to też się tnie. Ale ogólnie jest lepiej niż okej.

tomi0001

Najsłabsza konfiguracja na jakiej testowano grę:

Windows 7/Vista/XP (32/64 bit)
Intel Dual Core 2,4 GHz / AMD Dual Core 2,6 GHz lub lepszy
2 GB pamięci RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB RAM) / AMD Radeon HD 3400 (512 MB RAM)

źródło: benchmark.pl

ocenił(a) grę na 9
blancos1902

Działa na słabszych kompach

ocenił(a) grę na 10
waldeck

nie pojdzie. kup konsole bo to one sa do grania.

stan901

A kompy nie? Weź bo pieprzysz głupoty

Gh0st

Nie komentuj, bo rozwinie się z tego kolejna durna wojna typu: "Konsole są zajebiste, a PC ssie".

ocenił(a) grę na 8
stan901

konsole są słabsze przecież :)

tomi0001

U mnie wszystko idzie elegancko tylko myszka lata po całym ekranie i nie da się jej ogarnąć. Ktoś wie jak to przestawić? Kontrolery (gamepady/joypady) nie idą pod win7 więc to odpada...

ocenił(a) grę na 8
tomi0001

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Bardzo ciekawa stronka mierząca możliwości twojego PC względem gier. Jako że sprawdza konfigurację twojego sprzętu, za pierwszym razem prosi o zainstalowanie jakiegoś małego pakietu (bodajże java) - to jedyny minus.

ocenił(a) grę na 9
plantum

Ta stronka to ściema. Według niej nie powinienem odpalić Modern Warfare 3 które działa mi na full detalach.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

a czego rzekomo ci brakuje?

ocenił(a) grę na 9
plantum

Uznała że mam zbyt słaby procesor

tomi0001

A mnie się trochę tnie. Sprzęt mi się przegrzał i wyłączył prawie na początku i do tego myszka mi lata po ekranie (i to wszystko na normalnych ustawieniach). A mam Toshibę Satellite, AMD Athlon X2 Dual Core P340, 3GB RAM, i 64bit system operacyjny.
Czyżbym miała słabe parametry ?

ocenił(a) grę na 10
gatecrasher

Skoro to laptop to co się dziwić. Pewnie masz słabą grafike (nie napisałaś).

maccabramcc

Pewnie tak. Ale już rozwiązałam ten problem. Kupiłam PS3. Teraz to śmiga!

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

Poleci spokojnie :) Chociaż możesz lekko podkręcić procesor.

PS. Ja na:
IDC E5200 @ 3.0GHz
4GB RAM
Radeon HD4850 GS gddr5 @ GPU 660MHz / pamieci 1GHz
Śmigam wszystko na "wysoko" (niestety tylko dx 10.1), rozdziała FHD 1920x1080, wychodzi 27-30fps. Więc wynik jest przyzwoity porównując do gta4 w którym mialem 10-20fps na minimum detalach i rozdzielczości 1024x768...

maccabramcc

Muszę powiedzieć, że na moim sprzęcie intel core duo 2 Ghrz dwurdzeniowy pamięc 3 Gb karta GeForce 9600 GT M chodzi płynnie na wysokich detalach

tomi0001

Nie znam się na tym kompletnie, wiem tyle, że karte i pamięc mam taką samą, ale procesor inny i nachodzi pytanie czy pójdzie na tym : amd athlon 64 dual core procesor 3800 2.-00 GHz

Skirim_Play

Powinno pójść.

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

Hej, wymagania są mocno przesadzone.
Ja mam i3-2120 - 2rdzenie po 3,3GHz, 8Gb ram, karta MSI Radeon6850, czyli sprzęt dobry, ale wg Rockstar powinienem pograć na nim na średnich ustawieniach. Tymczasem ustawiłem sobie rozdzielczość 1920x1080, wszystkie możliwe detale na bardzo wysokie, filtrowanie x4 (jak ustawiłem większe, to brakło pamięci grafiki) i działa bez zacięcia. Ani jednego. Dla porównania, gra sprzed 4 lat - GTA IV, na podobnym silniku i podobnych detalach ledwo mi działała.

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

Mój sprzęt to Athlon 2x2,7, 2GB ramu, GF8600GTS 256MB. Sporadycznie zdarzają się zaciachy na początku niektórych leveli, ale generalnie chodzi grywalnie (25-60 fps) w 800x600 z FXAA, tekstury na minimum, anizotropia x8 z ujemną kompensacją, shadery na high, reszta na medium.

tomi0001

Jezu jak to super mieć konsole, nie musze się martwic o jakieś wymagania, wsadzam płytke do konsoli i gram! :)

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

Faktycznie szkoda tylko ze grafike masz jak na pegazusie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones