PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 316
ocen
8,0 10 1 9316
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3
ocenił(a) grę na 10
peeszet

To mi bardziej przypomina far cry niż legendarnego maxa,
choć oczywiście zagram.

mario588

Ja też przeczuwam ,że ta gra to będzie nie wypał ,a na pewno nie będzie miała takiego wspaniałego mrocznego klimatu ja dwie pierwsze części .W końcu sao paolo to nie nowy york .A max nie jest już szukającym zemsty gliną tylko najemnikiem w dodatku łysym i brodatym ,

karol_3196

dokładnie, jest najemnikiem, łysym (Hitman?) i brodatym ;/ w świecie far cry 2 i CoD: BO

peeszet

Wygląda jak jakieś "Max Payne - Jaja w Tropikach". Czemu tak tego nie nazwali? Zapowiada się słaaabo - aż wstyd, że nosi ten sam tytuł. I swojego zdania nie zmienię, bo nawet gdyby gra okazała się dobra, to totalna zmiana konwencji jest ZŁYM pomysłem dla takiej klasyki.

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

Mnie osobiście irytuje tylko ta nazwa.
Rocstar ok, zrobił grę, ale mógł ją nazwać inaczej.
Wykupienie praw bardziej uznaje jako zrobienie reklamy, niestety.

użytkownik usunięty
mario588

W takim razie Max Payne 2 powinien nazywać się inaczej, bo też stworzył go Rockstar.

tu nie chodzi o studio które wydaje grę a fabułę, 1 i 2 miały powiązanie. 3? nie widzę żadnego

użytkownik usunięty
peeszet

A "I ain't a cop no more" z trailera coś ci mówi? Pewnie będzie epizod, który będzie wyjaśniał dlaczego Payne odszedł z policji. Ale pozostałych powiązań też nie widzę, z tym że wydaje mi się, że taka pula się wyczerpała.

taki tekst to guzik nie nawiązanie, równie dobrze mogło być w trailerze

"Hello, jestem Max Payne, no i teraz pobawię się w Far Cry w klimatach brazylijskich"

i też by takie coś ludzie nazywali kontynuacją a tu dupa nie kontynuacja

użytkownik usunięty
peeszet

Po prostu to co miało być opowiedziane, już zostało to zrobione. Pytanie czy teraz twórcom uda się opowiedzieć tak samo dobrą historię jak w poprzednich częściach. Po części w to wątpię.

Voytash89

Max Payne - Jaja w Tropikach ;)
Zajebisty tekst gościu!

peeszet

Dwójka już nie była jak dla mnie godną kontynuacją.

ocenił(a) grę na 9
peeszet

Rockstar to rockstar. Oni wydawają tylko te gry, które później dostawają nagrodę ,,gry roku''.

peeszet

Trochę minie zanim w to zagram :) - (powód-słaby komputer)
Ale do sedna. Być może nas zaskoczą i uda im się stworzyć podobny dołujący klimat w Sao Paulo. Może będzie to ten sam Payne, tym razem starszy, osłabiony, ale dalej tak samo zabójczy. Jednak po takim czasie za bardzo nie ekscytowałbym się, bo pewnie opierać będzie się w głównej mierze na ostrej akcji przez całą grę.
Na trailerze wychwyciłem pewien motyw, który może stworzyć świetną fabułę. Bodajże w rodzinie, w której pracuje jako ochroniarz, dochodzi do tragedii. Żona i córka/syn zostają chyba porwani. No chyba wszyscy się zgodzą, że mocno pobudziłoby to wszystkie piekielne zmysły Max'a.

ocenił(a) grę na 9
peeszet

Mi to wygląda na film z Brucem Willisem w roli głównej :P

Ballbreaker

szklana pułapka wśród murzynów :D

peeszet

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/47/max-payne-3-jest-pierwszy-gamepl ay-stary-dobry-max-wcale-nie-zginal

peeszet

No to w końcu dałem szansę tej grze w 2023 roku i tak jak przeczuwałem 11 lat temu. Pic na wodę, teleexpress, po około 4 godzinach dałem sobie spokój. Historia z anusa, sterowanie katorga, grafika jedynie zacna biorąc pod uwagę rok wydania.

ocenił(a) grę na 9
peeszet

Sterowanie katorga? Grafikę jedynie na plus? Gra jest najlepszą grą akcji ostatnich lat, do tej pory nie pobił nikt funu, jakie daje sadzenie head shotów w bullettime, jak jesteś słabym graczem, bardzo słabym, to tak jest. Czy fabularnie ''z anusa''? Nie. Co prawda jest inny odbiór, bo historia Maxa nie jest już jego osobistą walką, jednak jest bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones