PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611929}

MGSPW

Metal Gear Solid: Peace Walker
8,2 683
oceny
8,2 10 1 683
Metal Gear Solid: Peace Walker
powrót do forum gry Metal Gear Solid: Peace Walker

MGS PS3

ocenił(a) grę na 7

Słyszałem, żę Peace Walker można przechodzic w kooperacji online. Jednak ciekawi mnie czy można przechodzić takżę na 2 pady?

ocenił(a) grę na 9
nakati_snake

Wszelkie formy multiplayer są dostępne tylko online. Niestety, gry imprezowe, przy których można się bawić ze znajomymi w jednym pomieszczeniu przeniosły się na gry ruchowe (Move, Kinect, Wii). Brakuje mi siedzenia z hardkorowymi kumplami i gry na split-screenie.
Szkoda, bo Peace Walker to GRA Z PSP NA PS3!!! . To żadne technologiczne wyzwanie, a jednak nie było stać twórców na podzielony ekran ;/.

ocenił(a) grę na 7
racher

A można grać w ten sposób ,że ja gram przez internet z kolegą z tym, że ja będę grał na PS3 a on na PSP?

ocenił(a) grę na 9
nakati_snake

W PW na PSP nie można grać przez internet. Do tego potrzeba jakiegoś kombinowania i łączenia PSP z PS3. Zresztą na PSP to wszystko polegało na zakładaniu lokalnych serwerów w sieci bezprzewodowej, a na PS3 połączenie idzie przez PSN, więc na pewno odpada granie z tym kumplem. Na PS Vita (następca PSP, jeśli ktoś przegapił) wyjdzie owa Kolekcja HD, wtedy taka multiplatformowa rozgrywka najprawdopodobniej będzie dostępna.

ocenił(a) grę na 7
racher

więc mam nadzieje, żę będzie można grać ps3 vs ps vita...

ocenił(a) grę na 7
racher

Jakim sposobem taki fajny avatar sobie zrobiłęś!?

ocenił(a) grę na 9
nakati_snake

Znalazłem kiedyś w sieci :D. Jakiś koleś na forum pytał o dokładnie coś takiego, inny dał mu linka, to też sobie pożyczyłem :D

ocenił(a) grę na 7
racher

A ty grasz na PSP czy PS3?

ocenił(a) grę na 9
nakati_snake

Na PS3. Jak masz, to można kiedyś pograć :D

ocenił(a) grę na 7
racher

a miał byś ochote pograć w kooperacji? :D mój psnid: nakatti_snake

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones