PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611929}

MGSPW

Metal Gear Solid: Peace Walker
8,2 682
oceny
8,2 10 1 682
Metal Gear Solid: Peace Walker
powrót do forum gry Metal Gear Solid: Peace Walker

PROSZE O POMOC

ocenił(a) grę na 10

Witam mam taki problem nie wiem jak kupować amunicje do broni mam misje z czołgiem sam
początek gry mam 4 lub 6 naboji nie pamietam i mam rozwalić czołg który jest prowadzony przez
kilka zołnieży na takiej jak by bocznicy kolejowej jak ktoś może pomóc prosze o wypowiedz na
forum do tej cześci lub na GG:12284201 (BARDZO MI ZALEŻY) z góry dziekuje i pozdrawiam
wszystkich fanów MGS :) POZdro

ocenił(a) grę na 9
malysnake

Witam. Przed rozpoczęciem gry wejdź do opcji broni. Za odpowiednią ilość GMP możesz modyfikować bronie, wyposażenie itd. Przed tą walką z czołgiem weź RPG (wyrzutnia rakiet), karabin AK, granaty, balon, system przywoływania pakunków. Zachodź wrogów od tyłu i eliminuj po jednym, po czym podczep do każdego balon i do góry. W ten sposób, jak znikną wszyscy, to gość z czołga wyjrzy na zewnątrz. Wtedy go rozwal. Jeżeli brakuje Ci amunicji to użyj systemu przywołania pakunku. Umieszczasz na ziemi transmiter i go w dowolnej chwili aktywujesz. Po czasie przylatuje paczka z brakującą amunicją. Masz tam bodajże 5 przywołań, także nie marnuj amu. Pozdro dla fanów MGS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones