PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609213}
8,6 1 837
ocen
8,6 10 1 1837
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
powrót do forum gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Mam okazję dorwać tę grę, ale nie grałem w poprzednie części. Opłaca mi się w nią grać, czy nie
będę w temacie?

Trax

Zdecydowanie nie będziesz w temacie, tylko sobie grę zmarnujesz. Gdybyśmy rozmawiali o innej grze to prawdopodobnie dałoby się to jakoś przełknąć, ale w przypadku serii MGS należy grać od początku do końca, tj. zacznij od starego Metal Gear Solid na PSX (jest wersja PC, choć najlepsza jest konsolowa) a kończ właśnie na MGS4 (no a potem MGS5 itp).

Pierwszy Metal Gear Solid jest naprawdę dobrze zrobiony i wciąż mega grywalny, wystarczy zagrać. Kolejne już przechodzi się bardzo gładko.

ocenił(a) grę na 7
Trax

Opłaca się zagrać w wszystkie części choćby dla fabuły .Jedynka i część 3 to pieprzone arcydzieła i mówi ci to zatwardziały PCetowiec :)

Trax

możesz obejrzeć u sargetheplayer na youtube, bo nagrał wszystkie części MGS (w tym "czwórkę").

Trax

Lepiej zagraj w poprzednie części, bo nie będziesz ogarniać. Nie jestem pewna na 100%,ale MGS 4 jest chyba fabularnie ostatnią częścią (znaczy się po niej jest jeszcze Metal Gear Rising, ale to o innym z bohaterów).

Trax

Poprzednie części są dużo lepsze , do tego nie skumasz historii, wiec według mnie nie ma to sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones