PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703383}
7,2 1 493
oceny
7,2 10 1 1493
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
powrót do forum gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

czy tylko jedna misja?

ocenił(a) grę na 4

slyszalem ze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to tylko jedna misja, taki wstepniak przed Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.. czy to prawda? jezeli tak to czy ta misja bedzie zawarta w Phantom Pain? bo z tego co wiem Ground Zeroes bedzie kosztowac tyle co cala gra i troche szkoda bedzie kupowac plytka dla jednej misji..

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Tak to prolog do własciewj gry pod tytułem The Phantom Pain. Ze swojej strony dodam ze bardzo dobry prolog. Zawiera jedna misje własciwa i 5 dodatkowych. Jako ze jest to skradanka, mozna ja przechodzic na rózne sposoby. Gra spokojnie oferuje kilka godzin zabawy . Grafika jest bardzo dobra. O ile wiem cena juz nie jest tak duza wiec smiało mozna brac. Mam na PS4.

A tu masz próbke tego co zobaczysz w MGSV. The Phantom Pain.

https://www.youtube.com/watch?v=LSXQMC3mQBw

ocenił(a) grę na 4
knight25

a ta misja z GZ bedzie w PP? Czy w PP bedzie kontynuacja fabuly z GZ? czy to jakas oddzielna historia ktorej juz w PP nie dostaniemy?

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Mgs:Ground Zeroes to wstęp do The Phantom Pain. BigBoss ma za zadanie uwolnic przetrzymywanych w obozie Omega Camp Paz i Chico. Jednak pod koniec wydarzenia nabieraja takiego tempa skutkiem czego Big Boss zostaje ranny i zapada w spiaczke. The Phantom Pain zaczyna sie gdy Bigboss budzi sie po 9 latach z rządzą zemsty za tamte wydarzenia. Jednak by nie psuc ci zabawy zostawiam Ci bys sam odkrył zalety tej epickiej gry.

Nie wiem czy misja Ground Zeroes znajdzie sie w The Phantom Pain.

ocenił(a) grę na 4
knight25

dzia za info ;)

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Uzupełnie bo sie dowiedziałem...

Misja Gaound Zeroes bedzie w T he Phantom Pain. Ale...
Majac ja osobno bedziesz mógł w The Phantom Pein zrobic transfer postepu . To znacze odbici zakładnicy, beda dostepi w twojej bazie matce. Ponadto uzyskasz dodatkowy strój i wyposazenie. Ot taki bonus dla posiadaczy gry.

ocenił(a) grę na 4
knight25

jak PP bedzie zawieral GZ, to troche sie wstrzymam i kupie PP jak juz wyjdzie i zagram we wszystkie misje;) wydajac mniej kasy

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Racja kompletna gre bedzie mozna dostac 1 wrzesnia. To bedzie w obowiazkowy zakup jak dla mnie.

Co do Ground Zeroes jezeli masz okazje kupic tanio ten dodatek to jak najbardziej. Gra jest tak dobra ze na pewno nie sa to wyrzucone pieniądze w błoto. Ja kupiłem na PS3, ale ze i mam PS4 to tez kupiłem . Wariat ze mnie ale nie załuje. Przynajmniej jako fan uniwersum. Gra wyjdzie na wszystkie platformy PS3, PS4 x360,Xone, PC. Do wyboru do koloru.

Od siebie dodam ze jest jeszcze swietna edycja na PS3
Metal Gear Solid HD Legacy collection. Są to starsze czesci ale bardzo dobre w zestawie masz 4 czesci i dwa filmy animowane. Jak dla mnie najlepsza kolekcja gier z tej serii. Gradka dla prawdziwego fana. Pozdr.

ocenił(a) grę na 4
knight25

Metal Gear Solid HD Legacy collection szkoda ze to tylko na ps3 jest, mam nadzieje ze wyjdzie cos w podobie na ps4 - jak kiedys bede zmienial konsole (mam xbox360). dlatego tez trzymam ps1 w szufladzie - dla MGS1.

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Ja miałem kiedyś orginał 1,2,3 ale brak funduszy zmusił mnie bym je sprzedał. Legacy kolekcja posiada wersje MGS1 w formie kodu do sciagniecia.

Do wyjścia MGS V pewnie przejdę wszystkie czesci po kolei.

X360 posiadam tylko dla jednej serii Gears of War.

kebi17

Tak, "Ground Zeroes" to takie DLC przed daniem głównym. Pewnie tego jeszcze nikt nie robił. Dlatego większość osób mylnie tę grę nazywa demem. Żadnej z misji, z których składa się "Ground Zeroes" nie będzie w pełnej wersji gry. Kojima wypuścił tę grę po to, aby gracze zapoznali się z mechaniką i środowiskiem. Mnie zabawa zajęła już 140 godzin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones