PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611948}
7,8 14 021
ocen
7,8 10 1 14021
Minecraft
powrót do forum gry Minecraft

Extra

ocenił(a) grę na 3

Najlepsza gra jaką w życiu mogli stworzyć, arcydzieło! Nie może mi się to zmieścić w głowie jaka ta gra jest genialna!

ocenił(a) grę na 7
gulasz2002

Hehe, ciekaw jestem w jakie jeszcze gry grałeś :)

ocenił(a) grę na 10
gulasz2002

To prawda, to arcydzieło, to gra o której wszyscy marzą - gra w życie, robisz co chcesz, itp. Tyle, że widać, że żeby stworzyć tego typu grę naprawdę nie jest to łatwe i jest to bardzo skomlikowane, stąd MC ma grafikę i fizykę jaką ma.

edwin20

grafika i fizyka nie jest taka jaka jest (czyli prawie wcale jej nie ma) bo jest to trudne do wykoniania.

ocenił(a) grę na 10
krzyhozaur

eee.... i? To właśnie dlatego tak napisałem, by nie pisać, że praktycznie jej nie ma.

edwin20

Źle zrozumiałeś. Celowo jest zrobiona taka grafika i fizyka, nie dlatego że jest to zbyt trude do wykonania.

edwin20

Czy zamiast "grać w życie" nie jest lepiej po prostu żyć? ;)

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

Nie, bo w życiu nie zbudujesz sobie o tak wymarzonego domu.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Czasem nie...trzeba niekiedy się od życia oderwać i pomarzyć.

donmaslanoz14

Nie bo gry sa lepsze niz zycie i mniej nudne. Poza tym zycie ma gorsza grafike od maincrafta i za duzo w nim figur geometrycznych.

ocenił(a) grę na 1
gulasz2002

To takie fascynujące, układanie klocków ....

mf_loves

Pewnie sama w nią nie grałaś...

mf_loves

Nie potrzeba wielkiej inteligencji by docenić fenomen Minecrafta. Nie śmiem twierdzić że Ty jej nie posiadasz, ambitne gry niestety nie są dla wszystkich.

gulasz2002

gra spoko, jednak arcydziełem bym jej nie nazwał. Może nudzić po jakimś czasie a poza tym idzie w złą stronę. Ostatnie updaty za bardzo RPGiem powiewają.

gulasz2002

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.youtube.com/watch%3 Fv%3DT2ZjNVnOQxQ&ved=0CB4QtwIwAWoVChMIreXQtLGhxwIVoVRyCh0RJAqr&usg=AFQjCNEYvdY4Z 4ER3TCldV4VxqPziEm5og&sig2=kArBvwveBDIBARDjgQ9PrA


To co on powiedział:tak zróbcie

ocenił(a) grę na 3
LordVader345

Sorka 2 lata temu myślałem jeszcze dobrze o tej grze. Teraz już widzę że jest taka beznadziejna

gulasz2002

A no to spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones