PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611948}
7,8 14 000
ocen
7,8 10 1 14000
Minecraft
powrót do forum gry Minecraft

Fandom

ocenił(a) grę na 7

Minecraft sam w sobie jest bardzo dobrą grą, ale jego fandom jest przepełniony dziećmi. Sprawia to iż gra traci... i chyba nie tylko w moich oczach.

użytkownik usunięty
Daniel_127

Fandom Minecrafta to jeszcze nic ale Fandom Undertale'a jest 9999999999 razy gorszy nic Minecrafta

ocenił(a) grę na 1
Daniel_127

gry sa dla dzieci baranie.

Movie_Crash_Man

Nie, są takie przeznaczone dla dzieci, ale głównie to są tworzone dla młodzieży i dorosłych. W jakim świecie ty żyjesz?

ocenił(a) grę na 1
Radek_Traczyk

minecraft to klocki dla dzieci w jakim świecie ty żyjesz ? wstydzcie sie stare konie z takimi wypowiedziami

ocenił(a) grę na 1
Daniel_127

minecraft nie jest bardzo dobra grą. w tej grze nic sie nie dzieje i nie ma to zadnego sensu. tu nie ma punktowania za budowanie i za realizacje kolejnych celów. ta gra to pusty edytor map, w którym to musisz sobie stawiac wzorki żeby nie zasnąć. w takim half life 2 nie musze sobie wystrzelac wzorkow na scianach zeby cos sie w grze działo i miała jakiś cel i sens. w minecraft nie ma żadnego celu i sensu

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Nie gadaj głupot.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Skoro uważasz (ty w mniejszości) że to niby czemu gra jest od tylu lat rozwijana, ma wierne grono fanów i graczy oraz daje niesamowite popisy kreatywności jak:
https://www.youtube.com/watch?v=AUJ8UmtaUOc

ocenił(a) grę na 1
PrimalElf1512

minecraft to nie jest gra. to jest uproszczony do max edytor 3-d dla mas udajacy gre.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Ta ale przyznasz że budowle które oni robią w tej grze (czy tobie podoba się lub nie) są imponujące.

ocenił(a) grę na 1
PrimalElf1512

w jakiej grze. ja robie piekne wzorki na murkach z pociskow w fearze

Daniel_127

Ta sama pamiętam te czasy kiedy to na Youtube było dużo wrzucanych filmików z tejże ot to gry przez takie zjawisko coraz bardziej tęsknie za czasami świetności przeróbek. (wiem jestem dziwaczką XD )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones