PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611948}
7,8 14 000
ocen
7,8 10 1 14000
Minecraft
powrót do forum gry Minecraft

Za zbezczeszczenie tej wspaniałej gry.

użytkownik usunięty

Dokladnie.

użytkownik usunięty

W przyszłości będą się wstydzić, za to co robili parę lat wcześniej :D

ocenił(a) grę na 2

No i tak właśnie jest.

użytkownik usunięty
badzio343

A co, znasz jakichś YouTuberów żałujących za grzechy z dzieciństwa?

ocenił(a) grę na 2

Nie, znam za to dzieci, które żałowały, że w to grały i oglądały co poniektórych.

użytkownik usunięty
badzio343

Grać w Minecrafta to jeszcze nie grzech, ponieważ w swoim pierwotnym założeniu to gra dla kreatywnych ludzi :)

No kiedyś to youtube był nawet fajny (>czasy masakry 1-2 może nawet 3). Później ten gimbus blow podzielił youtube, a potem było coraz gorzej... Gdyby nie to to bym dał tej grze nawet ocenę 6-7.

ocenił(a) grę na 7
hevi129

Blow Jest nawet fajny!

ocenił(a) grę na 7
mzelek_filmaniak

Nie jest.

użytkownik usunięty
mzelek_filmaniak

Ja wolę Enziiego.

ocenił(a) grę na 7

Nom

mzelek_filmaniak

Większość dzisiejszych Youtuberów z MC robi durne filmy typu "Podłoga to lawa", które trwają 40 minut, gdzie 1/3 to gadanie o niczym, 1/3 to proszenie o łapki a pozostała część to omawiany temat. Takie filmy są zupełnie żałosne.

ocenił(a) grę na 7

Kij wam w oko Drollercaster za to, co zrobiliście z moją siostrą. Wciąż nie rozumiem, czemu ona ogląda ten gniot.

użytkownik usunięty
Megafil666

Nie jestem w tematach, ale jeżeli to jakaś kolejna mentalna dzieciarnia z Yt to się zgadzam ;)

ocenił(a) grę na 7

Tak. Udają Sida Leniwca i Króla Juliana grających w Minecraft, dodając czarny charakter, którym jest stereotypowy Rusek, i spinają to godną pożałowania fabułą. Nie oglądaj, wyżre ci mózg.

użytkownik usunięty
Megafil666

I całe szczęście nie mam zamiaru ;)

ocenił(a) grę na 6
Megafil666

Boże ... co ja przed chwilą oglądałem :'(

Idę się zabić ...

Współczuję z powodu siostry ...

Oni robią z nich NeoDziecie.z.AdHd !!!

ocenił(a) grę na 7
snajper12331

Wiem. Ostrzegałem. I dzięki za współczucie.

ocenił(a) grę na 10

Piękne to były czasy Jjaya, ctsg itp. :) Wtedy gdy filmy były w niskiej jakości, bez montażu. No i minecraft w wersji alpha :D

użytkownik usunięty
TheDrolix

Fakt, to było co innego. RockAlone2k też kręcił fajne filmy z tej gry ;)

ocenił(a) grę na 10

Miał kanał gdzie tylko z mc grał i czasami z synem. W sumie mógłby wrócić do tego....

użytkownik usunięty
TheDrolix

Syn to już wkrótce będzie mógł własny kanał założyć ;p

ocenił(a) grę na 10

Czyżby ? Ile on ma ? 8-10 lat ? Lepiej niech poczeka aż dojrzeje. Niech ma te 16 lat. Co prawdą ojca z 6 latkiem się lepiej ogląda niż z 10 latkiem, ale nadal uważam że tamta seria mogła trwać dłużej.

użytkownik usunięty
TheDrolix

Mówiąc "wkrótce" miałem na myśli kilka lat. Co do samej serii, Miszor to raczej gość specjalny a nie stały uczestnik odcinków Rocka.

ocenił(a) grę na 10

Jak się tak patrzy na dzisiejszy yt, to się tęskni za tymi czasami z minecraftem...

użytkownik usunięty
TheDrolix

Nawet nie wiem co jest obecnie na Yt ;/

ocenił(a) grę na 8

Jak mnie zawsze śmieszy że niektórzy dostają żółci, bo inni cieszą się jakąś grą, książką czy filmem. :)

frycek49

Bo najłatwiej dostawać białej gorączki o takie pierdoły zamiast przejąć się zanieczyszczaniem naszej planety albo globalnym ociepleniem. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones