PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606177}
7,7 3 298
ocen
7,7 10 1 3298
Neverwinter Nights 2
powrót do forum gry Neverwinter Nights 2

Nie mogę znieść dubbingu Jabłczyńskiej po prostu od razu wyrzuciłam tę postać... Gra niby fajna ale układ sterowniczy i sztuczna inteligencja na bardzo niskim poziomie. Gra oferuje duże możliwości aczkolwiek ja nie mam cierpliwości do niej, zawiodłam się bardzo. Myślałam że będzie to kontynuacja tradycji Baldura a tu nic z tych rzeczy, szkoda że zrezygnowano z opisów i rysunków przedmiotów. Gra jest według mnie pozbawiona w pewien sposób klimatu przez np. wygląd menu czy te wszystkie zabiegi 3D. Banalne misje i nudne lokacje przyćmiewają świetne dialogi bohaterów. Niestety...

ocenił(a) grę na 10
siuzian

troszkę miałem podobnie. poradziłem sobie w taki sposób, że grałem i grałem, aż się przyzwyczaiłem. a potem to już była "maska zdrajcy"...

siuzian

Jeśli chodzi o dubbing Jabłczyńskiej to ona po prostu ma taki głos, który albo się lubi albo nie znosi. Według mnie pasował on do charakteru postaci, a sama Asia próbowała wczuć się w swoją rolę, za co należy jej się pochwała.

ocenił(a) grę na 9
siuzian

Uważam, ze pierwsza część była lepsza. Nie wiele grałem w NVN 2 ale nie przypadł mi do gustu.

siuzian

Mi osobiście jej głos bardzo pasował do charakteru postaci. :D Za to chyba znienawidzę tą grę za ilość błędów (zaczynałam w nią grać 5 razy ani razu nie skończyłam).

TransylwanianWerwolf

Racja,tę grę można próbować przejść,ale to bez sensu gra nie nadaje się do niczego.

użytkownik usunięty
siuzian

to specjalnie dla was wszystkich... ode mnie... 9/10

ocenił(a) grę na 9
siuzian

Fakt, poziom sztucznej inteligencji jest bardzo słaby.

ocenił(a) grę na 7
siuzian

Gra N.N.2 z pierwszym oficjalnym dodatkiem Maską Zdrajcy prezentują poziom b.dobry. Grafika jak na tamte czasy rewelka, minusem tejże grafiki jest niedopracowany wygląd postaci(powykrzywiane nogi), oraz problemy w wyświetlaniu cieni przez karty graficzne ati radeon. Żeby zachować płynność grania trzeba takowe cienie wyłączyć całkowicie by gra nie wieszała się.
Co do drugiego oficjalnego dodatku Gniew Zehira i trzeciego nieoficjalnego Wrota Zachodu to są to dodatki kompletnie spaprane pod każdym względem.
Brak w nich klimatu, w G.Z. postacie z którymi nasz bohater/ka podróżuje wymyślamy a nie werbujemy czy też szukamy ich po krainach.
Poziom trudności i znajdowane przez nas artefakty są na bardzo niskim poziomie, kończąc pierwszy dodatek zresztą bardzo trudny a czasami wręcz nierealny do przejścia, nasza postać władała lub była ubrana w rzeczy +6, w drugim i trzecim dodatku jest to na poziomie max.+3, przez co każdy napotkany przez nas potwór pada od byle podmuchu.
Drugi i trzeci dod. to brak klimatu i powiązania choćby minimalnego z poprzednimi częściami gry: w G.Z. nasza postać spotyka Korgana który powinien poznać swojego kompana z którym podróżował, ale takowa rzecz się nie dzieje i Korgan nas nie rozpoznaje wręcz nasza postać dla niego jest obca.
Tak więc gra i eksportowanie naszej postaci o poziomach EPICKICH po głównej części gry i dodatku jest bezsensowna, bo po pierwsze nie zdobędziemy w tych dwóch dod. żadnego doświadczenia, a po drugie nie znajdziemy w nich nic ciekawego by móc to założyć na naszego bohatera/kę.
Reasumując podst. wersja gry + dodatek godne polecenia ale drugi i trzeci dod. nie jest wart by zawracać sobie nimi głowę a tym bardziej grać w nie, bo komu z grających będzie się chciało za każdym razem stwarzać od nowa naszego bohatera, po tym jak zrzyliśmy się naszym bohterem grając w N.N.2 i M.Z.

siuzian

Akurat dla mnie Jabłczyńska w tej grze to rewelacja, pasuje do Neeshki wyśmienicie.

ocenił(a) grę na 7
kolsol

Święta prawda :)

ocenił(a) grę na 7
siuzian

Jaja se robisz, Jabłczyńska świetnie podłożyła pod nią głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones