PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606177}
7,7 3 296
ocen
7,7 10 1 3296
Neverwinter Nights 2
powrót do forum gry Neverwinter Nights 2

Czy w któryś z późniejszych dodatków ostatecznie wyjaśniono, co stało się członkami
drużyny po zawaleniu się świątyni ? Czy powiedziano, kto przeżył. Z Maski Zdrajcy wiem, że
przeżył Jerro, a co z resztą ?.

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

wiem jeszcze o Khelgarze, ale to chyba wszystko...
A chciałam tylko w kolejnych dodatkach nacieszyć się Sandem a tu nic ...

ocenił(a) grę na 9
Pechowiec

Z Maski Zdrajcy wiadomo że:
-Khelgar przeżył
-Ammon Jerro przeżył (albo i nie, jeśli grasz jak dupa to może zginąć podczas eskortowania ;P)
-Bishop zginął i został umieszczony w Murze Niewiernych (czy jakoś tam), żeby pokutować, potem ginie ostatecznie bo stapia się z owym murem

ocenił(a) grę na 10
Pechowiec

Kuźwa, a gdyby Elaniee przeżyła mogła by być taka piękna historia miłosna... ;(

ocenił(a) grę na 10
Gandalf777

A tak w ogóle to całe to smutne zakończenie było do dup... Nie mogło się skończyć "I żyli długo i szczęśliwie"?!

ocenił(a) grę na 10
Gandalf777

(SPOILER) Wycofuję, przeszedłem Maskę Zdrajcy, i podobało mi się zakończenie, miłość Safyi (czy jak jej tam było), i powrót do domu i ojca...

I jeszcze Neeshka przeżyła.

ocenił(a) grę na 10
Gandalf777

Neeshka przeżyła, bo cię lubiła, jakby cię nie lubiła to by cię zdradziła i byś ją musiał zabić... Trochę żałuję że trzeba wybrać między Sandem a Qarą, bo polubiłam oboje...

ocenił(a) grę na 10
Karafa97

Ja tam wolałem Sanda :P gość był świetny...

ocenił(a) grę na 10
Gandalf777

W zasadzie, to ja też.... Ale Qarę też lubiłam... no, ale nie można mieć wszystkiego...

ocenił(a) grę na 9
Karafa97

Neverwinter Nights 2 ma chyba najbardziej wyrazistych bohaterów z wszystkich podobnych gier rpg, gdzie mamy drużynę.
Pod tym względem dla mnie:
nr 1 Neverwiinter Nights 2
nr 2 Planescape Torment
nr 3 Baldur's Gate II
nr 4 Dragon age - Origins

W NN 2 wyraziste charaktery to Khelgar, Neeshka, Quara, Sand, Bishop, Amman Jerro. Świetne są między nimi sprzeczki. Na dodatek z czarnych charakterów mamy wyróżniającego się Gariusa.

Maska zdrajcy utrzymała wysoki poziom i jest na miarę dodatku Tron Baala do BG 2.
Szkoda, że pozostałe dwa dodatki Gniew Zehira i Wrota zachodu nie są tak dobre jak Maska zdrajcy. Największym minusem NN2 jest znikoma ilość questów pobocznych, gdy mieliśmy ich bardzo dużą ilość w takich rpg jak Baldur's Gate 1 i 2,
Planescape Torment, Gothic 2 Noc kruka z olbrzymim modem Returning 2.0,
Morrowind, Oblivion, Skyrim, Gothic 3 itp.

użytkownik usunięty
Gandalf777

Elanee przeżyła ale została oszpecona z tego co pamiętam...

ocenił(a) grę na 7
Pechowiec

Przeżyła Neeshka, Khelgar, Ammon Jerro, Zhjaeve, Sand.
Zginął Bishop, Grobnar, Quara, Elanee i konstrukt. O Casavirze w MotB mówią, że zginął (podtrzymywał przejście, żeby inni mogli uciec), ale w SoZ można się dowiedzieć, że przeżył - znaleźli go i pojmali Luskańczycy.

ocenił(a) grę na 10
Pechowiec

Zaś kiedy zgadzamy się na propozycję Króla Cieni i do niego dołączmy, mamy za zadanie razem z Bishopem uśmiercić wszystkich pozostałych towarzyszy. Szkoda, że kolejne dodatki nie uwzględniają takiego zakończenia...

ocenił(a) grę na 9
Ogniozbytmistrz

Nie dali takiej możliwości. Zarówno podstawka NN2 i Maska zdrajcy mają po 2 zakończenia dobre i złe.
Maska zdrajcy kontynuuje dobre zakończenie podstawki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones