PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606177}
7,7 3 296
ocen
7,7 10 1 3296
Neverwinter Nights 2
powrót do forum gry Neverwinter Nights 2

A było to wtedy gdy w tawernie zaczęła się powiększać zbieranina NPCów...

Jednakże nastrój przygody & przyjaźni, jakże potrzebnej w rpg, uleciał gdy ubiłem o jednego przeciwnika za dużo i poczułem że gra ta ma jednak więcej wspólnego z hack'n'slash aniżeli z rpg.

ocenił(a) grę na 10

Nie no bez przesady, w grze jest tyle walki co w prawie każdym tego typu tego typu rpg

ocenił(a) grę na 9

U mnie klimat uleciał w pełni, gdy nie mogłem skończyć wątku romantycznego, bo twórcom nie chciało się/nie mieli czasu dorobić jednej cholernej cutscenki. Immersja znikła, pozostał niesmak :P

Bernierdh

Wątek romantyczny jest na siłę. Nie znosiłem tej elfiej druidki, całą grę byłem dla niej niemiły, nigdy jej nie brałem do drużyny (co nawet mi później wytykała), i i tak na sam koniec okazuje się, że mnie bardzo kocha.

Bardzo mi to zepsuło immersję, tym bardziej z uwagi właśnie na ten wcześniejszy, pełen żalu i złości dialog o ignorowaniu jej, który tę immersję pogłębił.

Patty Diphusa

Czemu nie mogłem się sparować z Neeshką :(

ocenił(a) grę na 9
Patty Diphusa

Dokładnie, Neeshka jest wspaniała. To właśnie o niej pisałem - wyraźnie widać, że pomiędzy nią a moją postacią rozwija się uczucie, ale nigdy nie zostaje w żaden sposób przypieczętowane, nigdy nie dostaje się szansy tego jakoś ukończyć, czy o tym jasno porozmawiać. Brakuje tego jednego dialogu, rozmowy, którą gracz dostaje z tą druidką, nawet jeśli miał ją gdzieś przez całą grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones