PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744637}
8,5 1 712
ocen
8,5 10 1 1712
NieR: Automata
powrót do forum gry NieR: Automata

Jestem mocno zaintrygowany tym tytułem, ale gdzieś wyczytałem, że jest trochę podobny do Dark Souls, tzn. po zgonie musimy powtórzyć jakąś część etapu, aby dojść do miejsca gdzie zginęliśmy, pokonując przy tym po raz kolejny tych samych przeciwników, którzy się odradzają za każdym razem. Kto grał w DS ten wie o co chodzi i wie jak bardzo to było irytujące.

Czy ktoś mógłby to potwierdzić lub zdementować?

Z powyższego wynika drugie pytanie o poziom trudności. Czy jak ktoś się odbił od Dark Souls i nie ma specjalnego skilla w tego typu akcyjniakach, a chce się jedynie cieszyć klimatem, fabułą, soundtrackiem itd. to ma tu czego szukać?

ocenił(a) grę na 10
dzzzyt

Jak grasz na HARD, jest cholernie trudno - ja nie dałem rady. Na normal za to, jak odpowiednio ogarniesz mechanikę gry - nie ma żadnego problemu.
Gra nie ma autosave, trzeba po prostu pamiętać by często w wyznaczonych punktach zapisywać grę i tyle.
Na dniach napiszę dość obszerną recenzję tej gry (na razie mam 50 godzin i jeszcze 2 zakończenia do zobaczenia - z tych głównych), zarzucę linka.

Jeśli chodzi o klimat i wszystko co z tym związane - nawet nie ma się nad czym zastanawiać - jest nieziemsko. Fabuła i sposób jest przedstawienia - kosmos.
Mocny powiew świeżości z jednej strony, z drugiej zaś powrót do totalnie oldskulowego grania (lata 90).
Aha - jak już kupisz, od razu przełącz głosy na oryginalne.

rascal0pl

Dzięki za odpowiedź! Czyli już wiem, że spokojnie mogę dodać Automatę do listy życzeń :-)

ocenił(a) grę na 10
dzzzyt

http://www.filmweb.pl/videogame/NieR%3A+Automata-2017-744637/discussion/W+co%C5% 9B+tak+dobrego+nie+gra%C5%82em+od+dawna.,2880586
Recenzja gotowa :)

ocenił(a) grę na 8
rascal0pl

Grasz na PC czy konsolce? Zastanawiam się na jakiej platformie prezentuje się lepiej. A póki co delektuje się fenomenalną muzyką:))

ocenił(a) grę na 10
Joimbo

PC. Różnic w grafice między PS4 Pro a PC raczej nie ma żadnych, przynajmniej tak oświadczyło studio, które tworzyło (Platinum Games) tę grę :)

ocenił(a) grę na 8
rascal0pl

To ja biorę na konsole, nie ma "dałnówo" i można grać offline jak coś.

dzzzyt

Mam podobne dylematy, seria Soulsy zdecydowanie mnie przerasta, ale NieR mnie zaintrygował. Jak to jest z poziomem trudności i który wybrać żeby gra dawała satysfakcję ale nie była frustrująca?

bzyku94

Proponuję normalny poziom trudności. Wg mnie jest w sam raz. Poza tym, w razie czego, można go w każdej chwili zmienić, aczkolwiek nie sądzę, żeby była taka potrzeba. Ja sobie na normalu poradziłem spokojnie. Porównanie do Dark Souls okazało się totalnie nieadekwatne.

ocenił(a) grę na 9
bzyku94

Nawet nie zacząłeś a już myślisz o łatwym? :-D

Goku22

Przejrzałeś mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones