PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618355}

Oni

7,5 398
ocen
7,5 10 1 398
Oni
powrót do forum gry Oni

Szkoda, że już nie mogę w nią grać. Mam płytę w domu, ale na laptopie nie chodzi, chociaż próbowałam już różnych rzeczy. Szkoda, że producenci gry nie zrobią drugiej części, albo chociaż tej dawnej nie przerobią tak żeby działała na nowych komputerach (laptopach). Brakuje mi Mai i rad Shinatamy :( Chyba zainwestuję w jakiegoś rupcia z końcówki lat '90 i wgram Windows 98 albo XP. W tedy wreszcie sobie pogram ;p

użytkownik usunięty
Rainbow12

Grę można odpalić na na nowszych systemach :)
Specjalnie dla ciebie napisałem poradnik.

1) Wystarczy mieć zainstalowaną grę na dysku, oraz program "Oni - Anniversary Edition".
Na pulpicie będzie się nazywał "AEInstaller 2". Jest to zbiór różnych modyfikacji do tej gry.

Usuń spację z linku:
http://www.speedyshare.com/ DeRzu/Anniversary-Edition-Setup-v1.2.exe

2) Podczas instalacji wskazujemy katalog, gdzie domyślnie mamy zainstalowaną grę.
3) Po pierwszym uruchomieniu AEInstaller 2 pojawią się różne komunikaty. Każde z nich zatwierdzamy i czekamy, aż proces dobiegnie końca.
4) Lista zawiera różne modyfikacje do gry (nowe poziomy, bronie, postacie, tekstury itp itd)
5) Zaznacz dowolną modyfikację i zainstaluj ją. Również czekamy aż proces instalacji dobiegnie końca.
6) Dopiero po tych czynnościach możemy odpalić Oni. Program oferuje nam tryb pełnoekranowy oraz okienkowy.
Są to oczywiście widoczne opcje
- Run Oni (fullscreen)
- Run Oni (windowed)
7) Za każdym razem musimy uruchomić AEInstaller 2, w celu ponownej rozgrywki w Oni!


Gra działa, osobiście testowałem na Windows 7!

ocenił(a) grę na 10

Jeszcze dzisiaj wypróbuje. Bardzo dziękuję :). Ciekawe czy na Windows 10 też zadziała.

użytkownik usunięty
Rainbow12

Tak przy okazji, nie wiem czy gra będzie prosiła o włożenie oryginalnej płyty, ponieważ ja u siebie wcześniej wgrałem cracka.
Oni powinno śmigać bez problemów na Windows 7/8/10 :)

ocenił(a) grę na 10

Wszystko działa idealnie. Bardzo dziękuję za pomoc :) Wreszcie sobie pogram.
Jak ktoś będzie chciał wypróbować to jak najbardziej polecam powyższe instrukcje :)

użytkownik usunięty
Rainbow12

Miło mi to słyszeć :D
Cieszę się twoim szczęściem :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones