PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618355}

Oni

7,5 398
ocen
7,5 10 1 398
Oni
powrót do forum gry Oni

Ale nawet to nie pozwoliło przyćmić miodności płynącej z gry:) Najlepsza bijatyka w jaką grałem na PC-ta przed chwilą ukończyłem ją 4 raz i mimo iż za pierwszym razem miałem z nią nie lada problemy to teraz mało który odcinek powtarzałem więcej niż dwa razy (skill rośnie wraz z wiekiem:P) Pamiętny tytuł! I choć ciężko go zdobyć (na allegro wersja PC chodzi po 40-50zł) to warto wydać tyle kasiory ażeby znaleźć się jeszcze raz w skórze androiadalnej Konoko:) polecam!

ocenił(a) grę na 8
at777

Masz rację w 100% Najlepsza bijatyka na PC :)

użytkownik usunięty
Crackarotto

Znasz się na rzeczy i masz dobry gust. 10/10 się należy tej perełce i ani grama mniej :D

Marzy mi się remake ale teraz to tylko się dla Bungie liczy Halo Sralo :/

ocenił(a) grę na 8

Dzisiaj już nie ma takich gier. Kiedyś gry stanowiły wyzwanie (Oni dałem radę przejść tylko na easy :P) Teraz taki Batman czy Sleeping Dogs itp są banalne, za uniki odpowiada jeden przycisk a za ataki max 2 lub 3. W Oni uniki, kontry i kombosy trzeba było się nauczyć robić, żeby je zrobić. Uniki były trudne (trzeba byłoconajmniej dwa przyciski wcisnąć, żeby unik zrobić - jakąś przewrotkę czy coś) nie to co w Batmanie jeden przycisk :P Najgorzej jak przyszło Ci walczyć z paroma naraz o.O

ocenił(a) grę na 10
Crackarotto

>(Oni dałem radę przejść tylko na easy :P)
Przecież poziomy trudnosci w tej grze różniły się tylko tym że wiecej przeciwników miało wiecej zycia (zamiast zielonych - czerwoni zolnieze syndykatu), nie roznilo się to niczym innym. Jak dla mnie gra niewiele sie roznila w poziomie easy od poziomu hard. Jedyny naprawde trudny przeciwnik w grze to ninja-boss i czasami ninja-szeregowiec, a tak to reszta nic specjalnego.

ocenił(a) grę na 10
Crackarotto

Walka wręcz to było to :) Strzelanie zawsze mnie nudziło. A walka z kilkoma na raz - miodzo :)

ocenił(a) grę na 7
at777

Własnie kupiłem za 5zł na PS2, czas sobie przypomnieć ten znakomity tytuł :D

ocenił(a) grę na 10
at777

Nie demonizował bym tak bardzo grafiki. Co prawda były pustawe pomieszczenia, i raczej braki spektakularnych kolorów i efektów, ale te zostały zachowane dla estetyki broni, fenomenalnego zestawu ruchów i kombosów głównej postaci i innych ficzerów. Pamietać należy że mówimy o grze która płynnie chodziła na komputerze o mocy obliczeniowej mniejszej niż obecna komórka.
A grywalnoscią mało co tej grze dorównuje - przechodziłem ją chyba ze 20 razy, na koncu majac takiego skilla ze dawałem rade przejsc cala gre bez stracenia ani kawałka zycia :P.
Co do fabuły - uwazam ze jest swietna i powinna byc zekranizowana kiedyś, co raczej się nie stanie.
BTW - gra się też rewelacyjnie modowała, i dopóki strony z modami nie upadły, było mase róznych dostępnych na sieci.
Dla fanów - bungie pracowało swojego czasu nad trybem multiplayer, jednak został on usunięty z koncowej wersji gry w stadium beta.

ocenił(a) grę na 6
at777

Jeden z najlepszych systemów walki w historii.

ocenił(a) grę na 10
at777

Dalej chodzi Ci ta gra na PC ? Mam ją w domu i na kompie z 2005 roku mi chulała (wiadomo ;p), ale kompa już nie mam tylko lapka z 2012 i niestety nie działa :( Wybacz, że zawracam Ci głowę, ale tęsknię za tą grą. Pewnie znasz się lepiej na komputerach niż ja, więc może masz jakiś sposób co zrobić żeby działała ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones