PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617262}
6,5 187
ocen
6,5 10 1 187
Paradise
powrót do forum gry Paradise

Dosyć dziwna gra.Główna bohaterka odzywa się tylko od wielkiego święta.

ocenił(a) grę na 7
dominik9051

Ja skończyłam grać przed chwilą i końcówka mnie zdruzgotała... o.O

ocenił(a) grę na 7
majka95k

Końcówka była faktycznie do kitu.SPOILER-Zabiła swojego ojca i koniec

ocenił(a) grę na 7
dominik9051

Spodziewałam się raczej czegoś takiego: w czasie swojej podróży dowiaduje się o swoim ojcu wielu złych rzeczy, poznaje od najgorszej strony i zaczyna czuć do niego coraz większą niechęć. Gdy w końcu go spotyka, mówi co o nim myśli, odchodzi i zostawia go samego, mimo że z początku być może zamierzała zostać już na zawsze ze starzejącym się królem i np. opiekować się nim podczas choroby w jego ostatnich latach życia. Opuszcza okrutnego ojca-dyktatora i wraca do Europy. A on pozostaje samotny na resztę swoich dni.
Mniej więcej tak wyobrażałam sobie zakończenie. Ta końcówka sprawiła, że totalnie zgłupiałam i na kilka chwil zamarłam z głupią miną przed ekranem komputera. Co to miało być?... Okropne. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewała.

ocenił(a) grę na 7
dominik9051

Poza tym - gra interesująca i bardzo ładna graficznie :)

ocenił(a) grę na 7
majka95k

Jest jeszcze jedna gra Benoita Sokala-Sinking Island,chociaż to już jest przygodówka kryminalna

ocenił(a) grę na 7
dominik9051

Przyznam, że przymierzałam się do niej, ale nie wiem, czy znowu mnie nie rozczaruje zakończeniem xD I tak Syberia jest chyba najlepszą grą Sokala. Nie lubię tylko głosów bohaterów, strasznie mnie drażnią. Szczególnie głos Kate. Paradise pod względem dubbingu jest bez porównania lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones