PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778543}
8,0 529
ocen
8,0 10 1 529
Pillars of Eternity II: Deadfire
powrót do forum gry Pillars of Eternity II: Deadfire

Gra w swojej kategorii genialna. Grafika szczególnie trójwymiar co zaskakuje na najwyższym poziomie tak samo jak dźwięk i muzyka. A także genialny klimat samego świata i jego skonstruowanie/ design super 2D. Duży świat i fajne pływanie/bitwy morskie. Świetna system walki usprawniony z jedynki. Super czary i zdolności bohaterów. Bardzo dobre zadania poboczne i główne chociaż tych jest o wiele za mało. Na minus jedynie fabuła mi nie przypadła do gusty i te wszystkie frakcję to nie są moje klimaty szczególnie jeśli chodzi o nazwy postaci itd. Zapraszam do oglądanie nagrałem jakieś 70% misji pobocznych i pokazałem wiele świata. https://www.youtube.com/watch?v=jel6fY8Oo4U

Remek555

To nie jest gra trojwymiarowa 3D tylko klasyczna izometryczna. Gry 3D maja paskudnie zaprojektowane elementy monstrualnych rozmiarow i koniecznosc ciaglego krecenia kamera. Takie gry szybko sie starzeja, podczas gdy do gier izometrycznych chetnie sie wraca po latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones