PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768258}
6,6 3 513
ocen
6,6 10 1 3513
Pokémon GO
powrót do forum gry Pokémon GO

1. Krucjata Niantic na oszustów, ale się uśmiałem. Zrobiłem eksperyment na trzech programach. Nox, Bluestack oraz program z padem do sterowania postacią (konta są już nie używane). Teleportowałem się celowo z Nowego jorku do Warszawy żeby sprawdzić czy te bany którym straszą od paru dni to prawda i czy w końcu oszuści opuszczą grę, i wiecie co? Dostałem blokadę na łapanie pokemonów na 2h, no brawo Niantic, postaraliście się. Co ciekawe na Bluestacku wystarczy odinstalować program i zainstalować go po czym ban znika. Świetnie.

2. Pseudo gracze i głupi hejterzy, czyli gromada tępych podludzi siebie warta, pierwszy wejdzie zagapiony w telefon po autobus a drugi uwierzy we wszystko co powiedzą w TV o tej grze po czym wystawi ocenę negatywną i zacznie sączyć jad choć nie wiem nic.

3. TV, media i inne takie, robią z tej gry jakby nie wiadomo co to było. Zwykła apka wymagająca wyjścia z domu. ŁAŁ. ale aż rzygać się chce kiedy widzi się wszędzie "zginą przez pokemony", "zabiły go pokemony", "pokemony zbierają żniwo".... Zginął bo był debilem który nie widział życia po za grą. Tyle w temacie, niedługo każdy wypadek na miejscu którego znajdą o zgrozo telefon będzie powiązany przez media Pokemonami a motłoch który to usłyszy rozejdzie się po internecie i zaczną się gównoburze które już i tak trwają.

4. Startery czyli pokemony startowe... Po co to komu? Mają 10 CP podczas gry nigdy się nie przydadzą, ale to nigdy. Gracz i tak je odda za ciasta bo mu będą potrzebne jak zrobi sobie.... a właśnie, co zrobi? Nic, bo te pokemony są rzadkie chyba że jest jakiś ich resp w okolicy. A nawet jak jest resp to trudno je złapać.


5. Brak eventów (ponoć mają być ale...), brak wirtualnych przeciwników, walki tylko w gymach, straszna losowość, brak wymiany pokemonów między graczami (może to dobrze bo by oszuści grali normalnie a pokemony przerzucali z nieoficjalnych kont), brak walk między graczami, wymogi tysiąca proszków.

6. aktualizacja popsuła lury, teraz leci z nich mniej, pokemony są słabsze i rzadko się pojawiają.

7. Wymogi punktówją odpalone jajko do doświadczenia. Innymi słowo to dużo. doświadczenia, ok lvl 10 wymaga niewiele ale 21 wymaga 50.000 xp, to tak jakby ulepszyć 50 pokemonów ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones