PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768258}
6,6 3 515
ocen
6,6 10 1 3515
Pokémon GO
powrót do forum gry Pokémon GO

Od wiosny mają zawitać do nas stworki z drugiej generacji, czyli Gold, Silver i Crystal. Ponoć już teraz można trafić w jajkach Togepi i Pichu :D

Wookie_LG

Dokładnie, teraz już wiadomo, że 2 generacja wchodzi w ten weekend, to oznacza ponad 80 nowych stworków do zdobycia. Dla mnie świetna wiadomość, bo wielu graczy miało już w swojej kolekcji większość Pokemonów i zwyczajnie nie mieli już po co grać.

cruzo_Alex7

dokładnie 100 nowych stworków :D na pewno w ten weekend?

Wookie_LG

Oficjalnie podał to już na Youtubie Friz, który w Pokemonach się specjalizuje i jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Ponadto w całym internecie jest o tym głosie i każdy się rozpisuje, także myślę, że to już pewne. ;)
Ale tutaj pisze o tym nawet oficjalna strona Pokemon GO, także pozostaje już tylko odliczać godziny, pozdrawiam :D
http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/johto-pokemon

cruzo_Alex7

i super

cruzo_Alex7

Łapiemy już nowe

Wookie_LG

Tak jest, już wczoraj byłem na łapaniu :)

cruzo_Alex7

ja zaraz po aktualizacji wyskoczyłem na poki, w środku nocy :D
ale mam wrażenie, że wciąż tych samych 10 poków wyskakuje

Wookie_LG

Trochę jest powtarzalność, ale czasem zdarza się też coś lepszego. Dzisiaj udało mi się złapać przy Pokestopie Larvitara, można powiedzieć taki odpowiednik Dratiniego z pierwszej generacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones