PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768258}
6,6 3 513
ocen
6,6 10 1 3513
Pokémon GO
powrót do forum gry Pokémon GO

Choć jestem fanem gier z serii Pokémon (głównie pierwszych czterech generacji) to jednak "Pokémon GO" do mnie nie przemawia.

Gry z serii Pokémon zawsze kojarzyły mi się z tym samym schematem:
-dostajemy startera (wodnego/ognistego/trawiastego)
-poznajemy rywala, który zawsze wybiera "silniejszego" startera niż my
-dowiadujemy się o istnieniu złego teamu (Rocket, Aqua, Magma), który chce wykorzystać Pokémony w niecnym celu
-zdobywamy odznaki za pokonywanie liderów sal w poszczególnych miastach
-walczymy z Elitarną Czwórką

+ jakiś dodatkowy motyw fabularny, odmienny dla każdej generacji.

Natomiast "Pokémon GO" to jak rozumiem, wyświetlanie Pokémonów korzystając z aparatu, co jeszcze bardziej mi zeżre baterię w telefonie... nie!

Wybaczcie, ale ja wolę takie gry, które nie zmuszają mnie do ruszania się z miejsca. Nawet jeśli to jest gra na telefon.

ocenił(a) grę na 6
Gzehoo_GR

Czyli jesteś grubym nerdem, który nie umie bawić się z innymi

ocenił(a) grę na 1
AssEater

Może i nerdem, ale żeby od razu "grubym"?

ocenił(a) grę na 4
Gzehoo_GR

Zgadzam się, Ja miałem przerwę po V generacji, ale mam ochotę kupić 3DS'a i nadrobić VI(a w szczególności remake III) a jesienią zagrać w nadchodzącą VII generację.

Schemat nintendowski pokemonów jest nie do pobicia, a GO to po prostu chwilowy hype dla osób które kieeedyś oglądały anime na Polsacie, nawet gier nie znają a powiedzieć im Hoen to już czarna magia.

ocenił(a) grę na 9
Shadman_filmweb

Grałem w większość gier, jestem fanem serii, tak jak ty miałem przerwę po V generacji, a mimo to lubię GO, między innymi dla tego że to coś innego. Taki Pokemonowy purytanizm jest jak dla mnie bez sensu, bo trzeba być otwartym na nowe rzeczy.

Swoją drogą, "Hoenn", a nie "Hoen".

ocenił(a) grę na 4
13Gniewny

To nie jest tak, że nie spróbowałem GO, grałem parę dni, nawet z dziewczyną, dla niej to było na zasadzie "oo to ten fajny" i stwierdzam, że gra jest zbyt prymitywna. Jakby PvP wyglądało jak na konsolach to na prawdę miała by potencjał taka gra. Nawet już im spada populacja. Właśnie gram w Y na 2DS'ie i mam już 79(1/3 to z pewnością PvP) godzin, na prawdę jest masa nowych rzeczy, wcale nie trzeba szukać daleko tylko poczekać na kolejną generację, a Nintendo w tej chwili jest na prawdę jedną z tańszych opcji jeśli chodzi i elektroniczną rozrywkę.

ocenił(a) grę na 6
Gzehoo_GR

Ale wiesz że to bardziej gra społecznościowa polegająca na: "wyjdź z domu , spotkaj się z innymi graczami i razem grajcie"? A nie kolejna produkcja nintendo, niby taki nerd a nie wie że flagowych tytułów ekskluzywnych nie wydaje się na każdy telefon i to jeszze za darmo, śmieszny jesteś.

ocenił(a) grę na 1
WTTW_FILM

Śmieszni to są ludzie co nie potrafią przyjąć nawet takiej krytyki, która nie sprowadza się do nazywania fanów gry "totalnymi zje**mi".

Wytłumaczyłem dlaczego nie zagram w Pokemon GO, dlaczego nie pasuje mi schemat tej aplikacji, a i tak obrywam jakbym kogoś obraził. A nie obrażam choćby dlatego że mam paru znajomych którzy w to grają.

I tak, lubię czasem te stare gry - może dlatego że nie miałem możliwości kupowania 20 gier po 100zł, może dlatego że nie miałem z kim grać w CoD online. Co nie zmienia faktu że gram w to co lubię. Wśród nowinek też szukam czegoś co mi się spodoba, a jak nie znajdę to nie bedę grać na siłę.

ocenił(a) grę na 6
Gzehoo_GR

Źle zrozumiałeś chodziło mi o to że od początku to nie miała być taka gra o której piszesz, nie miała mieć fabuły i innych schematów z klasycznych pokemonów. Co do słowa "Nerd", może to cię obraziło, cytując ciebie: "Może i nerdem, ale żeby od razu "grubym"?"

ocenił(a) grę na 9
Gzehoo_GR

>gra inna niż cokolwiek do tej pory
>"nie! Nie na tym polegają Pokemony!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones