PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768258}
6,6 3 513
ocen
6,6 10 1 3513
Pokémon GO
powrót do forum gry Pokémon GO

To dopiero będzie widok , grupy młodzieży maszerujące w celu złapania Pokemona nie bacząc na przeszkody czy dzień czy noc czy tir czy osobowy zawsze do przodu. A tak na poważnie ciekawe przypadki zombiaków :

"Prawdziwy szok przeżyły władze Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie, na terenie którego pojawiły się pokemony, a wraz z nimi bezmyślni użytkownicy aplikacji, pragnący wzbogacić swoją kolekcję potworów. Zdziwienie było jeszcze większe, kiedy okazało się, że jeden ze stworów do złapania w tymże muzeum emitował… trujące gazy.
Według przedstawicieli Muzeum, jest to szczególnie niestosowne w przypadku miejsca upamiętniającego pamięć osób, które m.in. zmarły w komorach gazowych.
- Granie w taką grę nie jest odpowiednie w przypadku muzeum, które upamiętnia ofiary nazizmu. Próbujemy znaleźć sposób, w jaki będziemy mogli wykluczyć muzeum z udziału w tej grze - mówi Andrew Hollinger z Muzeum. Jak dodaje, nowe technologie są pożyteczne, szczególnie kiedy mogą służyć dzieleniu się przeżyciami z wizyty z miejsc pamięci, ale gra „wykracza daleko poza granice”.
Sami użytkownicy nie widzą nic złego w swoim postępowaniu, a pojawiające się tłumaczenia mogą jedynie dowodzić, że „smart-urządzenie” już dawno przejęło władzę nad kreowaniem ich procesów myślowych.
- Nie chodzi o to, że przychodzimy tu grać. Ale musimy złapać je wszystkie - stwierdziła w rozmowie z „Washington Post” 37-letnia kobieta, która przyszła łapać pokemony do Muzeum Holocaustu.
Pokemony pojawiły się ponoć również na terenie byłego niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz w Oświęcimiu."

Jak widać nawet na policji nie jesteś bezpieczny :)

"Na nowy fenomen zareagowała również australijska policja. W jednym z miasteczek gracze wbiegali na komisariat z telefonami w rękach, rozglądali się i po chwili wybiegali. Okazało się, że w grze komisariat został oznaczony jako Pokestop – miejsce w którym można uzupełnić zapasy i zdobyć nowe PokeBalle (kule do przechowywania pokemonów).
„Do wszystkich nowych trenerów, którzy używają Pokemon GO - mimo że Posterunek Policji Darwin jest oznaczony jako Pokestop, wiedzcie, że nie musicie wchodzić do środka, aby zdobyć Poke Balle.
Dobrym pomysłem jest także oderwanie wzroku od ekranu telefonu oraz obejrzenie się w prawo i w lewo przed przejściem przez ulicę. Ten Sandshrew tak szybko Wam nie ucieknie.
Bądźcie bezpieczni i złapcie je wszystkie!” - czytamy w komunikacie policji."

Jak widać nawet gansta dorobi się na Pokemonach i chyba ziomki z dzielni też na to wpadną :) :

"Okazuje się, że szaleństwo związane z grą Pokemon GO doprowadziło już do wielu niebezpiecznych incydentów. Na przykład policjanci w USA ostrzegają przed złodziejami, którzy wykorzystują aplikację do wabienia swoich ofiar. W mieście O’Fallon w Missouri zatrzymano mężczyzn, którzy wykorzystując lokalizację użytkowników gry i wirtualnych stworków napadali na nich z bronią i okradali"

A ja mam Gayardosa złapałem nad Wisłą :) :

"W mediach społecznościowych pojawia się również coraz więcej doniesień o różnego rodzaju wypadkach z udziałem użytkowników aplikacji. Jedne z najbardziej absurdalnych przypadków dotyczą na przykład wpadania do rzek w czasie próby łapania... rzecznych pokemonów."

Zabiłeś mojego pokemona zginiesz niewierny :(

Pokemon GO, a mobile game that has captured the attention of millions of fans around the world, is yet again the cause of a tragedy. Timmy Richards, A 15 year old teen from Florida, was arrested Sunday morning after stabbing his 13 year-old brother to death because, according to authorities, he thought his younger brother had deleted his Pokemon, when in reality, he had simply logged him out."

Droga szybkiego ruchu gdzie tutaj niemożliwe :)

"A woman in western Pennsylvania says her 15-year-old daughter was hit by a car while playing the popular new "Pokemon Go" game on her smartphone.
Tracy Nolan tells WPXI-TV the game took her daughter across a busy highway Tuesday during the evening rush. She remains in the hospital Wednesday with an injured collarbone and foot, as well as cuts and bruises.
The car's driver stopped and held her daughter's hand until emergency responders arrived."

Policja grupa dziwnie wyglądających ludzi wchodzi na moją posesje :)

"The Pokemon Go craze in the U.S. has people wandering into yards, driveways, cemeteries and even an off-limits police parking lot in search of cartoon monsters.
Authorities and others are warning trespassers they could get arrested or worse - especially if they cross paths with an armed property owner.
Since the release of the smartphone game last week, police have gotten a flurry of calls from residents about possible burglars or other strangers in their neighborhood.
So far, few tickets have been issued, and there have been no reports of arrests or assaults on trespassers playing the game."

A officialnie tylko w 4 krajach, co będzie jak cały świat oszaleje ....

PIXA_GOD

Co nie zmienia faktu żebym zagrała. Niestety mam nokię (tak jeszcze), więc czuję się bezpieczna, że ten szał mnie nie ogarnie.

PIXA_GOD

Huh? O co w tym chodzi? :D

PIXA_GOD

A co jeśli jesteś dojrzałym zombi ba na dodatek zmotoryzowanym nie straszne ci są krawężniki http://jalopnik.com/driver-has-to-pokemon-go-to-the-shop-after-hitting-a-cu-1783 588557
A co tam krawężniki nawet drzewa http://jalopnik.com/pokemon-go-user-playing-while-driving-successfully-catc-1783 609111

Dochodzą mnie informacje i sam to przewidziałem zombi zbierają się w grupy kontakt z nimi grozi zarażeniem strzeżcie się :) http://kotaku.com/cops-called-eggs-thrown-at-hundreds-of-pokemon-go-play-1783621 904

PIXA_GOD

Potwierdzam słynne informację z USA niestety ostatni bastion czarnego człowieka padł Biały Dom został (GYM) opanowany przez zombi nadchodzi apokalipsa kiedy padną kolejne stolice http://kotaku.com/pokemon-go-players-are-waging-war-over-the-white-house-1783516 346

PIXA_GOD

Z ciekawości weszłam na olx.pl i wpisałam hasło "pokemon go". A tam: "Wykluwanie jajek 2 km, 5 km, 10 km", "Przejazd samochodem po Warszawie w poszukiwaniu pokestopów".
Nasz naród zawsze był przedsiębiorczy.

sisi252531

Jedna pani w USA bierze 20 $ za lekcje grania w Pokemon go .... najlepiej zarabia się a głupocie..

PIXA_GOD

Pozostanę jednak przy głównej serii gier. Pokemon GO od początku mnie nie kręciło -pomysł i koncepcja zacna, ale z tego co czytam ta 'gra' wyrządziła chyba więcej szkody niż pożytku.. xD

PIXA_GOD

Hmm co może być za tym ogrodzeniem hmm 30 kliff e tam a może Mew sprawdzimy co nie :) http://www.nbcwashington.com/news/national-international/Two-Men-Fall-Down-Cliff -While-Playing-Pokemon-Go-386743551.html?_osource=SocialFlowFB_DCBrand

A może poszukamy pokemonów w ZOO najlepiej na wybiegu tygrysów tak na pewno tam jest Arcanine :) http://www.kmov.com/story/32442969/two-arrested-after-allegedly-jumping-fence-at -toledo-zoo-to-play-pokemon-go

PIXA_GOD

ha ha łażą i gapią się w ekran telefonu i coś tam łapią ha ha ha a co twórcy tej gry daja jakąś kase za to że się łazi czy co ha ha dzieciaczki a tak może pograć sobie w klasy w kapsle pograć czy w dwa ognie

kielon12

Pobierz, zobacz, wypowiedz się.

ocenił(a) grę na 6
PIXA_GOD

Lepiej niech grają w poksy niż się kozaczą z sebixami gimbami alfa na silce

AssEater

miłego aktywnego ass eat życzę i pozdrawiam

ocenił(a) grę na 6
PIXA_GOD

Dziękuję, rozkoszą są dla mnie dupska z owsikami

PIXA_GOD

Ha! Ha! z tym Muzeum Holocaustu to bardzo zabawne, ci co nie wiedzą o co chodzi oburzają się, a przecież to ta sama syjonistyczna polityka od zawsze, sami wymyślają grę, sami ją specjalnie umieszczają w takich miejscach i sami specjalnie wywołują kontrowersje, że to takie oburzające itd, heh ludzie przestańcie się oburzać! Nie dajcie się nabrać na takie pierdoły, tak było zawsze i zawsze będzie. Swoją drogą to sposób na zarobek dla takich muzeów więc nie wiem po co tyle hałasu;p No a ogólnie to beka z tą grą, ale przynajmniej można się pośmiać, a paru grubasów i zombiaków wyjdzie przynajmniej na ulicę, nawet jeśli to się dla nich skończy tragicznie, było warto;p

PIXA_GOD

Jak dla mnie wszystko jest dla ludzi, jak ktoś się eliminuje z życia grając w pokemon go to jego strata, gorzej jak naraża innych i to potępiam. Jednak wrzucanie wszystkich ludzi do jednego worka bo grają w pokemony to mocna przesada :D Przecież ludzie umierają prowadząc samochody, wchodząc nieostrożnie na jezdnie odpisując na sms czy robiąc sobie selfie podczas prowadzenia samochodu, czy nawet podczas kąpieli poślizgując się na mydle więc co z tego że zginie grając w pokemony, życie :P

ocenił(a) grę na 7
Biszkopt91

Selekcja naturalna ;D
Ogólnie nie kumam, jak można być tak nieuważnym, żeby coś sobie zrobić grając w tę grę... Sama gram i przecież jak przejdę przez te nieszczęsne pasy patrząc na drogę albo ruszę się kilka metrów w bok, bo parking czy coś, to nadal można złapać pokemona itp. :v
Dobrze, że ludzie wychodzą z domu, poznają inne osoby i swoje okolice. Nie rozumiem tych którzy mają problem z grą - nie chcesz nie graj, daj żyć innym. Nie dajmy się zwariować, ot tyle :)

Masked17

Skoro potrzebujesz gry do "Dobrze, że ludzie wychodzą z domu, poznają inne osoby i swoje okolice" masz głębokie problemy psychiczne . Symptomy takie alienacja , izolacja to objawy depresji, shizofrenii i dystymii żadne pokemon go ci nie pomoże wręcz może pogłębić ten stan .. dlatego stwierdzenie nie dajmy się zwariować jest ten tego no wiesz...

ocenił(a) grę na 7
PIXA_GOD

Emm troll czy co? Bo albo jesteś geniuszem trollowania, albo idiotą. Nie twierdzę, że to ja miałam problemy z wychodzeniem, ale jest sporo ludzi, którzy wakacje spędzają głównie przed komputerem - nie dlatego, że są "chorzy psychicznie", ale dlatego, że są leniwi i wolą grać w gry niż ruszyć dupsko na zewnątrz i robić kilka(naście) km dziennie, a ta gra ich do tego "motywuje" (nie wiem, czy to odpowiednie słowo)....

PIXA_GOD

Można skończyć na tym, że każdy robi ze swoim zyciem co chce, jedni grają w pokemony, drudzy oglądają ukrytą prawdę, dlaczego ja i szpital, jeszcze inni podróżują po świecie, a jeszcze inni mają problemy z tym jak społeczeństwo się zachowuje i co robi. To co robią pokemony na świecie robiło dużo innych rzeczy wcześniej.

PIXA_GOD

Boże, gówno wiesz o zjawiskach psychologicznych o których się wypowiadasz, aż głowa boli.

ocenił(a) grę na 9
Patty Diphusa

On pewnie ma ochotę pograć w poksy ale żeby to zrobić musiałby wyjść ze swojej piwnicy więc po prostu ciśnie ludzi którzy się dobrze bawią przy tej grze a on nie może :/

PIXA_GOD

Jak widać i w Polsce są ofiary popędu pokemonowego https://www.wprost.pl/technologie/10019475/Pierwsza-polska-ofiara-Pokemonow-Rowe r-nastolatka-wpadl-pod-autobus.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones