PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607021}

Prince of Persia: Dwa trony

Prince of Persia: The Two Thrones
7,8 4 981
ocen
7,8 10 1 4981
Prince of Persia: Dwa trony
powrót do forum gry Prince of Persia: Dwa trony

... które kładzie całą grę.

Tyle wystarczy. :D

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Sterowanie "złe" to było w Prince of Persia 3d. Nawet nie tyle co złe, a wręcz tragiczne.
W trylogii piasków nie miałem problemów ze sterowaniem (grałem na PS2 w tamtych czasach - więc pad). Jedynie kamera potrafiła czasami lekko drażnić, ale było to dość sporadyczne i tylko w kilku charakterystycznych miejscach.

the_governor

No a ja grałem na pececie czyli myszka + klawa i nie dało się grać.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Możliwe. Nie pierwszy raz pad do pewnego gatunku gier (zwłaszcza zręcznościowych) jest lepszy i wygodniejszy niż poczciwy duet klawa + mysz.

ocenił(a) grę na 8
the_governor

nie chodzi o aspekt sterowania, (kwestia przyzwyczajenia, chociaż rzeczywiście w niektóre slashery nie da sie grac na klawiaturze), ale chodzi o kamerę która zatrzymuje się na każdym obiekcie który jest za blisko w kadrze no i nie da się za bardzo rozglądać w górę i dół

STAMiNA

A co jest złego w sterowaniu? Ja na myszce i klawiaturze grałem bez większych problemów. Wystarczyło ustawić czułość na maksa i zmienić ustawienia kamery.

miszacz

Hmm czyżbym przeoczył. Muszę to sprawdzić ale u mnie problemem był brak mouselooka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones