PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607020}

Prince of Persia: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
7,6 7 989
ocen
7,6 10 1 7989
Prince of Persia: Piaski czasu
powrót do forum gry Prince of Persia: Piaski czasu

Zawszę pozostanę przy Księciu

ocenił(a) grę na 8
weekendowy_filmowiec

a ja przy Assassinie :)

ocenił(a) grę na 7
Scatebra123

assasysn to pseudo-poważne, a zarazem casualowe gówno :) do trylogii POP żadna część nie ma startu...

ocenił(a) grę na 8
DLoN92

Nie zgadzam się z Tobą. Tylko, że nie nazwę Księcia "gównem"... gra jest ok, ale wolę Asasyna i nie uważam, żeby to było "casualowe gówno". Byłabym wdzięczna, gdybyś to po prostu przyjął. :)

Scatebra123

Muszę przyznać, że zupełnie odbiłem się od asasyna. Próbowałem grać w tę najnowszą i bodajże drugą część serii, ale tak zionęło nudą, że po pierwszych etapach wywalałem je z kompa.

weekendowy_filmowiec

Assassin jes mlodszy, a Prince to juz klasyk. Jak dla mnie nie ma porownania.

ocenił(a) grę na 8
EMERSION

Prince : bo ma więcej kombosów:)

weekendowy_filmowiec

Ja uwielbiam Księcia i Asasyna. Jedne z najlepszych gier w moim życiu. Jedno nie wyklucza drugiego. Obie serie są genialne.

ocenił(a) grę na 9
weekendowy_filmowiec

Kiedyś to właśnie seria Prince of Persia była jedną z najbardziej dochodowych serii Ubi,przyszedł Assassin i wszystko się zmieniło.Co rok nowa część a Księciu zapominają.

JonVon

Assasins Creed to nieudolna kopia Thiefa i Pop.

Sigrandil

Thiefa to nie przypomina w żadnym gameplayowym aspekcie. Assassin pierwotnie miał być kolejny POPem, ale w UBI stwierdzili, że odbiega za bardzo pod względem stylistycznym.

ocenił(a) grę na 8
weekendowy_filmowiec

Assasyn pomimo schematyzmu w późniejszych częściach to miał te przewage że dawał otwarty świat i więcej w nim było do roboty niż tylko przejście przez fabułe jak tutaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones