PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643574}
6,7 625
ocen
6,7 10 1 625
Project CARS
powrót do forum gry Project CARS

Ja nie wiem czemu wy tak narzekacie na tą grę. Według mnie menu, kariera, interfejs jest dużo bardziej intuicyjna niż w Asseto Corsa do której tak ja wszyscy porównują. Dla mnie minus tej gry to mała, zdecydowanie za mała ilość samochodów. Prowadzenie, model jazdy, czy Force Feedback dla mnie jest świetny. Nie mówię że łatwy, ale bardzo dobry jako symulator i wcale nie gorszy niż w AC. Jeśli gracie na tanich kierownicach, padzie lub klawiaturze to ja bym nawet gry nie włączał... Wszystko sobie można ustawić , ja spędziłem kilka godzin żeby wyregulować Force Feedback, sterowanie, martwe strefy itd. na logitech G25, ale teraz śmiga bez zarzutu. Pamiętajcie żeby wyłączyć systemy, wspomagania itd. Ewentualnie zostawić kontrole trakcji i może wtedy niektórzy polubią tą produkcje. ;)
P.S. Mam rozumieć ze osoby, które krytykują ten model model jazdy, jeździli na torze każdym z samochodów i maja perfekcyjnie wyregulowane kierownice żeby mieć porównanie?

ocenił(a) grę na 9
Bartez2509

Nic dodać nic ująć zgadzam się z Tobą :) Ja śmigam na G29 rewelacja :)

ocenił(a) grę na 9
Bartez2509

Zgadzam sie. Porównując tą grę z AC nie widzę powodu by ją uważać za mniej wartościowościową czy gorszy symulator.
A na pewno jest lepsza graficznie.
Co do modelu jazdy wiele by pisać, ale ostatecznie pewnikiem wszystko sie sprowadza jak piszesz do konfiguracji FF. Bo jakoś nie zauważam aby PC było prostsze czy łatwiejsze. Tym bardziej ze za równo w jednej jak i drugiej grze przez cały czas model opony jest zmieniany. Np w pcars swego czasu yellowbird był faktycznie prostszy w prowadzeniu niż w AC. Po kolejnym updacie wcale juz nie jestem tego pewien.
Co do ilosci aut. Zalezy czego szukasz - w sumie jest ich całkiem sporo - tyle ze są mocno przekrojowo potraktowane. Sa auta GT3, GT4 jest kilka klas historyków, aut drogowych, LMP ect. OCzywiście jak przyjdzie co do czego to sie okazuje ze w dnaje klasie sa czesto 2/3 auta. No ale tak to juz jest gdy tych klas jest mnóstwo.

ocenił(a) grę na 7
Bartez2509

Nie jest zły ale aut w nim jest stanowczo za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones