PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613046}

RIFT

6,9 142
oceny
6,9 10 1 142
RIFT
powrót do forum gry RIFT

Od jakiegoś czasu Rift nie jest już abonamentówką, tylko pełnym free-to-playem bez restrykcji.
Według zapewnień producentów, brak w grze jakichkolwiek itemów p2w. Wszystko, co można kupić w
sklepie, jest dostępne przy wcześniejszej wymianie waluty gry, w samej grze, bez konieczności zakupu za realną kasę. Więcej informacji
tutaj: http://community.riftgame.com/en/2013/06/12/welcome-to-rift-2-3-empyreal-assault -free-
to-play/ | Oficjalna strona z downloadem: http://www.riftgame.com/en/

ocenił(a) grę na 9
_wilczur_

Zgadza się. Bardzo fajna gra. Szczególnie podoba mi się organizacja eventów i raidowanie z innymi graczami bez konieczności szukania i organizowania grupy. Wystarczy znaleźć miejsce bitwy na mapie i dobiec ;) Dobre jak ktoś nie ma za dużo czasu na granie.

ocenił(a) grę na 9
_wilczur_

Owszem jest F2P dlatego sam od kilku dni zacząłem grać. Wiele pomysłów skopiowanych z WoWa ale przemodelowanych po swojemu na lepsze (choćby o wiele fajniejsze drzewka umiejętności). Jednak trzeba zaznaczyć że konto F2P jest ograniczone względem abonamentówki. W każdym realmie można zrobić tylko 2 postacie, may tylko 3 sloty na torby oraz nie można wystawiać aukcji (tylko kupowanie) na AH. Nie można też mieć więcej niż 2500 platinum na postać ale to aż tak bardzo nie dokucza jak te 3 poprzednie. Więc albo wysupłamy kasę na creditsy za które wykupimy dodatkowe sloty, postaci, czy możliwość sprzedaży na AH albo będziemy tworzyć postaci na innych realmach, regularnie będziemy opróżniać torby (materiały do craftingu mogą być używane zdalnie z banku) a handlować będziemy przez tradechat.

ocenił(a) grę na 9
doman18

No zapomniałem że jeszcze można kupować REXy za platinum (1500 sztuka w chwili gdy piszę te słowa) lub/i nabijać lojalkę. Wtedy też można uniknąć płacenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones