PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611665}
7,9 2 587
ocen
7,9 10 1 2587
Race Driver: GRID
powrót do forum gry Race Driver: GRID

Dostałem tą grę razem z kartą graficzną. Szybko wróciła do pudełka. :p
Na klawiaturze nie da się opanowywać pojazdów. Czy trzeba coś pisać więcej?

STAMiNA

Grałem kiedyś w tą grę na PC. Wówczas moje odczucia były bardzo pozytywne a grłem na klawiaturze.
Teraz odpaliłem ją na konsoli no i mam bardzo mieszane odczucia. Na padzie też niejednokrotnie nie da się opanować auta ale tak jakby bez powodu.
Dziwne bo czasami mam wrażenie że to od niczego nie zależy. Po prostu wieje wiatr i obraca o równo 90 stopni.
Myślę że po przejściu gry wystawię ocenę 6/10 bo jednak gra cieszy momentami, zwłaszcza grając w drif.

STAMiNA

Na klawiaturze praktycznie nie da się grać, jazda jest bardzo nie wygodna i nie precyzyjna.Jeśli już grać to na padzie, gdyż po przyzwyczajeniu jeżdzi się bardzo dobrze oraz gra sprawia frajdę.Nie dziwię się że zebrała wysokie noty i nadal, pomimo lat od premiery warto zagrać moim zdaniem.Niestety nie powiem jak wygląda sprawa z grą na kierownicy, gdyż nie miałem okazji, jednak prawdopodobnie gra pokazuje dopiero wtedy swoje prawdziwe oblicze.

STAMiNA

Da radę spokojnie grać, kwestia 5-10 minut do opanowania niuansów prowadzenia pojazdu. Trzeba tylko być ogarniętym.

drenz

Aha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones