PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611665}
7,9 2 587
ocen
7,9 10 1 2587
Race Driver: GRID
powrót do forum gry Race Driver: GRID

Grafika: 8/10 (przyzwoita grafika, dobra optymalizacja)
Fizyka: 9/10 (świetny model zniszczeń i bardzo dobry model jazdy)
Lokacje: 9/10 (duży wybór i duża różnorodność)
Sztuczna Inteligencja: 8/10 (na dośc dobrym poziomie)
Fabuła: 9/10 (tryb kariery bardzo dobrze rozbudowany i ciekawy)
Oprawa dzwiękowa: 8/10 (nie najgorsza)
Elastyczność: 9/10 (spora ilośc opcji, świetnie zbudowane menu)

Gdyby Code Masters trzymało sie konwencji Grida z 2008 i na tej podstawie stworzyło Grida II była by to z pewnoscia rewolucja w dziedzinie gier wyscigowych.

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się całkowicie. Gra wymiata. Spędziłem dziesiątki godzin szarpiąc w nią na PS3.

ocenił(a) grę na 9

Grafika 9/10 (świetna, ale trochę za bardzo "rozmazany" styl)
Fizyka 9/10 (brakuje tylko kierowcy wylatującego z samochodu, rozbijanie aut to aż przyjemność)
Lokacje 7/10 (przydałoby się więcej lokacji np. ze śniegiem czy ulewą)
SI jak wyżej
Fabuła 7/10 (generalnie nie ma, wprowadzenie jako tako, później jesteśmy zostawieni sami sobie)
Dźwięk 9/10 (samochody brzmią jak prawdziwe, słychać takie rzeczy jak ruchome zawieszenie)
Elastyczność - ciekawe kryterium :)
Średnia wyszła 8,5 ale spokojnie zasługuje na mocne 9 za grywalność - nigdzie indziej nie miałem takiej przyjemności jazdy autem

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się w 100 %. Wcześniej grałam w wiele gier wyścigowych, ale żadna nie wciągnęła mnie tak jak GRiD.

ocenił(a) grę na 10

Mi strasznie podoba się model zniszczeń szczególnie ten bmw .Nie podoba mi się możliwość przewijania błędów .Fajnie jest zobaczyć kraksę czy po prostu kawałek przejazdu ale to niszczy rozgrywkę.Model driftu jest niezły troszkę za łatwy .Gra niestety nie najlepiej współgra z g25 .Mimo to na kierownicy jeździ się o niebo przyjemniej niż na padzie (pomińmy klawiaturę )Jak dla mnie za mało jest torów

terron

Możesz sobie w takim razie wziąć trudniejszy poziom albo nie używać flashbacków. :)

ocenił(a) grę na 10
Karton20

ja gram na najwyższym bez żadnego wspomagania.

ocenił(a) grę na 9

Trudno się nie zgodzić. Zdecydowanie powrót gatunku na dobrą drogę, po wieloletniej fascynacji wszelkim tuningiem, bajerami i innymi pierdołami a'la "Szybcy i wściekły". Ostatnią dobrą wyścigówką przed Gridem był wg mnie NFS 5: Porshe.

ocenił(a) grę na 10
aqu32

nfs porshe to zaiste zarąbista gra .

terron

Właśnie instaluje i nie mogę się doczekać..

ocenił(a) grę na 7
McFlyPL

Toca Race driver 3 wg. mnie lepsze było od tego. Ale GRID też fajny

ocenił(a) grę na 10
yaceq

no przyznam że toca byłą extra przeszedłęm ją na kierownicy .Grid trochę za bardzo może w arcade poszedł ale i tak świetnie mi się jeździ.

yaceq

Ja mam Toce 2, tata kupił mi na urodziny rok po premierze, teraz na urodziny dostałem GRIDA :D

ocenił(a) grę na 9

Popieram najlepsza gra wyścigowa :)

Ja bym poprawił tylko punkt drugi i napisał tak:
Fizyka: świetny model zniszczeń i bardzo przeciętny model jazdy - 4.5/10
Z resztą się mniej więcej zgadzam.

Osobiście nieco lepiej bawiłem się przy DIRT 2, ale GRID naprawdę niewiele mu ustępuje. Świetna ścigałka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones