PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624889}
6,8 112
ocen
6,8 10 1 112
Renegade Ops
powrót do forum gry Renegade Ops

Czarny ekran i po zabawie

użytkownik usunięty

Miałem jakieś nadzieje związane z tą grą, ale niestety z niewiadomych dla mnie przyczyn nie
mogłem w nią zagrać. Raz po uruchomieniu pojawiał się czarny ekran i nic nie mogę z tym
zrobić, a gdy już jakoś ten problem obszedłem gra zaczęła bardzo mocno klatkować. Takiego
pokazu slajdów nie widziałem jeszcze nigdy, a graczem jestem nie od dziś.

Z pewnością nie jest to wina mojego komputera - w "Just Cause 2" i "The Hunter" grałem na
najwyższych detalach i nie odnotowałem żadnego spadku płynności, a to przecież ten sam silnik graficzny.
"Metro 2033", "Crysis 2" czy nawet to nieszczęsne "GTA IV" również nie sprawiały żadnych większych problemów.

W internecie przewijało się sporo podobnych tematów, ale w głównej mierze dotyczyły wersji
pirackich (a wiadomo, że takowe najczęściej są obarczone różnego rodzaju błędami, bugami).

użytkownik usunięty

Ech... Wystarczyło zaktualizować biblioteki DirectX.

A skoro gra już działa, to wypada powiedzieć słów parę o grywalności. A ta jest ogromna.
Radosna rozwałka, taranowanie budynków i ostrzeliwanie konwojów wroga. Gram dopiero od kilkunastu minut, ale z pewnością nieprędko się tym znudzę. Wszystkim, którzy o "Renegade Ops" co nieco słyszeli i rozważają zakup, a kilkanaście lat temu zagrywali się w podobne tytuły - szczerze polecam.

Graficznie również jest świetnie.
Rewelacyjne efekty wybuchów, ogień, dym i roślinność. Pierwszy raz widzę tak ładną "małą" grę.
No i kapitalna optymalizacja (tak, teraz chodzi płynnie i to nawet z włączonym Frapsem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones